ABLEWSKA-LECH Marzena
akwarela, papier, złota kalka, 25 x 32 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
ABLEWSKA-LECH Marzena
tusz, tempera, papier, 25 x 32 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
ABLEWSKA-LECH Marzena
sygn. p.d. oraz na odwrocie
ABLEWSKA-LECH Marzena
tempera, akwarela, złota kalka, 25 x 32 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
ABLEWSKA-LECH Marzena
olej na płótnie, 50 x 70 cm, sygn.
ABLEWSKA-LECH Marzena
ABLEWSKA-LECH Marzena
ABLEWSKA-LECH Marzena
ABLEWSKA-LECH Marzena
ABLEWSKA-LECH Marzena
ABLEWSKA-LECH Marzena
tusz, tempera, na papierze, 50x30 cm
ABLEWSKA-LECH Marzena
tusz, papier;
35 x 25 cm;
sygn. p.d.: Marzena Ablewska-Lech