SIKORSKI Adam (ur. 1984 Gdynia)
linoryt na papierze, 70x50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
linoryt na papierze, 70x50cm
olej, płótno, 40x50 cm
opisany na odwrocie: A. Sikorski 2016 PKS
olej, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: Sikorski 08 r.
linoryt na papierze 70x50 cm
sygnowany z przodu, u dołu, opisany na odwrocie: Adam Sikorski linoryt 3/20 "Zaduma" 2015 r.
linoryt, odbitka 12/20 , 74 x 54 cm, praca w oprawie
Postać na czerwonym (embrion), 2010
linoryt, brystol, 1/10, 93 x 134,
sygn. na odwrocie
linoryt na brystolu 70x50 cm
Sygnowany z przodu, u dołu pracy;
opisany na odwrocie: "Klęczący2", linoryt 14/20,2014r
olej, płótno, 80x60 cm
opisany na odwrocie: Sikorski 2015
olej, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: Sikorski 2008
linoryt, 70 x 50 cm
akryl, tempera, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Sikorski 2015
sygn. na odwrocie: Sikorski 2014
linoryt, papier, 100 x 70, odbitka 3/12,
sygn. l.d.
linoryt, odbitka 7/12, 57 x 44,5 (pole grafiki), 70 x 50 cm
olej, płótno, 120x180 cm
olej/płótno, 200 x 150 cm
linoryt, papier, 67x45 cm, nakład 6/12
sygn. u dołu: "Trup" 6/12 linoryt Adam Sikorski 2011 r.
linoryt, papier, 59x47 cm, nakład 4/20
sygn. u dołu: "W letargu" 4/20 linoryt Adam Sikorski 2014 r.
linoryt, papier, 57x46 cm, nakład 9/12
sygn. u dołu: "Głowa" 9/12 linoryt Adam Sikorski 2011 r.
Olej/płótno, 200x300 cm
olej, płótno, 90x80 cm
opisany na odwrocie: Sikorski 08r
olej, płótno, 160x130 cm
sygn.: Sikorski 08r.,
tempera, akwarela, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: Adam Sikorski 2012 r
linoryt,
97x133 cm;
sygn. u dołu: Postać, 3/8, 2009 r; praca została wyróżniona w Krakowie w konkursie 2011 r. Studencka Grafika Roku Kraków 2010
olej, płótno,
87 x 130 cm;
sygn. na odwrocie: Sikorski
olej, płótno;
70 x 100 cm;
sygn. na odwrocie
linoryt, papier;
100 x 70 cm;
odbitka 3/12; sygn. u dołu
olej, płótno,
81 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Sikorski 09