KALETYN Ewa (ur. 1984 Wrocław)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 116 x 89 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno,
100 x 80 cm;
sygn. na odwrocie
olej, płótno,
160 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Kaletyn 2009