MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)
Olej na płótnie, 90 cm x 130 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie, 90 x 120 cm
opisany na odwrociu: ‘Jacek Malinowski | AKRYL | 2018’
olej na płótnie, 50 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘Jacek Malinowski | olej | 2017’
Primavera in Val d’Orcia, 2017 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
akryl na płótnie, 2 x 50 x 60 cm
Opisany na odwrocie: ‘„Dębowiec” Akryl Jacek Malinowski 2009’
akryl na płótnie, 65 x 92 cm
GIRASOLI TOSCANI (TOSKAŃSKIE SŁONECZNIKI), 2018
akryl na płótnie, 100 x 120 cm
olej/płótno, 50 x 100 cm
akryl na płótnie, 62 x 93 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski
olej na płótnie, 60 x 70 cm
akryl na płótnie, 90 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Jacek Malinowski, akryl, 2018’
olej/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany datowani I opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | olej | 2018'
akryl na płótnie, 90 x 120 cm
akryl, płótno, 46 x 61 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski AKRYL 2018
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Jacek Malinowski AKRYL 2018’
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej na płótnie 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 70 x 50 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2018
olej/płótno, 50 x 70 cm,
olej na płótnie, 80 x 100 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Jacek Malinowski olej, 2016’
olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie
olej/płótno, 80 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski olej 2018'
olej, płótno, 50 x 70 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x70 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x70 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x40 cm
akryl/płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | 2016'
olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie
olej, płótno, 30 x 60 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015 "Paesaggio VII"
akryl na płótnie, 70 x 120 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Jacek Malinowski 2013 Akryl’
Oprawiony
olej, płótno, 50 x 60 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Jacek Malinowski, olej, 2017’
olej, płótno, 50 x 100 cm
olej, płótno, 60 x 70 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2016
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jacek Malinowski olej 2017'
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x80 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
120x30 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x100 cm
olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie
olej na płótnie, 80x100cm
olej, płótno, 50x100 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2017
Toscana (Val d'Orcia) V, 2017 r.
olej/płótno, 60 x 120 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski olej 2017'
Toscana (Val d'Orcia) III, 2017 r.
olej/płótno, 60 x 70 cm
olej, płótno, 60 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 60 x 70 cm
olej na płótnie, 70x90cm
olej, płótno, 120x30 cm
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x70 cm
olej/płótno, 50 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | olej | 2017'
olej/płótno, 120 x 30 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Jacek Malinowski/olej/2017
olej, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 120x30 cm
olej, płótno, 70 x 60 cm
Droga do Monticchiello, 2017 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
olej, płótno, 60x70 cm
olej/płótno, 50 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | olej | 2017 | Lato w Val d'Orcia'
Primavera in Val d’Orcia, 2017
olej, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrociu
olej, płótno
30x120 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
120x30 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
120x30 cm
olej na płótnie, 100x100cm
olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie
olej, płótno, 60x70 cm
olej/płótno, 60 x 80 cm
Olej na płótnie, 60 x 80 cm
olej na płótnie, 70x100 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Jacek Malinowski olej 2017r.’
olej/płótno, 50 x 100 cm
olej na płótnie, 50x100cm.
Opisany na odwrocie.
olej, płótno, 60 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 50 x 60 cm
olej/płótno, 60 x 90 cm
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | olej | 2017 | Primavera in Toscana'
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x100 cm
olej na płótnie, 80x100 cm
olej, płótno, 65x81 cm
olej, płótno, 60x70 cm
olej, płótno, 30 x 90 cm
na odwrocie: Jacek Malinowski | olej | 2016 | "Baltic Project" | VII
olej/płótno, 60 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JacekMalinowski | olej | 2017 | "Toskania"'
olej na płótnie, 100x100 cm
olej, płótno,60 x 80 cm
olej, płótno, 60x70 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014 "Jezioro Grabowskie"
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x100 cm
olej na płótnie, 80x100 cm,
Olej na płótnie, 90 x 140 cm
olej, płótno, 30x90 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2016 "Baltic Project"
olej, płótno, 60 x 70 cm
olej, płótno, 60 x 81 cm,
sygn.
olej na płótnie, 90x140cm
olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x70 cm
Olej na płótnie, 50x60 cm
Opisany na odwrocie
olej, płótno, 35 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 70x60 cm
Olej na płótnie, 40x100cm
Opisany na odwrocie
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x50 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x50 cm
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | olej | 2016'
olej, płótno, 60x81 cm
olej, płótno, 80 x 100 cm,sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2016
Paesaggio XV, XVI, XVII, tryptyk, 2015
olej na płótnie, 3x50x60cm, opisany na odwrocie
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x70 cm
Gelato sulla terrazza a San Gimignano, 2016
Olej na płótnie, 110 x 140 cm
olej/płótno
80 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | olej | 2016'
technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | 2016 | MIKI'
olej, płótno, 60x80 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x80 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x70 cm (63.5x73.5 cm z ramą)
Akryl na płótnie, 2 x 100 x 100 cm
Olej na płótnie, 3 x 120 x 16 cm
Woodoo boxcalf (tryptyk), 2014
Akryl na płótnie, 80 x 240 cm
olej, płótno, 81x100 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski "Plażowicze" olej 2015
olej/płótno, 120 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski- | olej. | 2015'
olej, płótno, 70 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 120 x 30 cm
olej na płótnie 120x30 cm
Opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015
Olej na płótnie, 60x120cm
Opisany na odwrocie
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x50 cm
olej, płótno, 120x30 cm
Passeggiata nelle nuvole, 2015
olej na płótnie 35x45 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski, olej 2014, passeggiata nelle nuvole
Akryl na płótnie, 100 x 100 cm
olej, płótno, 60 x 120 cm
Paesaggio XXI, XXII, XXIII, 2015
Olej na płótnie, 3x35x40cm
Opisany na odwrocie
olej na płótnie 90x90 cm
...una casa lontano / ...a do domu daleko, 2014
olej, płótno, 35 x 45 cm,
sygn.na odwrocie: Jacek Malinowski "una casa lontano" - olej 2014
olej, płótno, 18 x 12 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
120x30.5
olej, płótno, 80 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015
Kompozycja inst 16012007, 2007 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `JACEK MALINOWSKI | "KOMPOZYCJA INST 16012007" | AKRYL 2007`
olej na płótnie 60x70 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014
olej, płótno, 120 x 30 cm
opisana na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014
Olej na płótnie, 40x100 cm
Il ricordo di Venezia , 2015 r.
olej/płótno, 120 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Jacek Malinowski | olej | 2015 | "il ricordo di Venezia"
olej, płótno, 70 x 60 cm
olej/płótno, 120 x 30 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | olej | 2015`
Passeggiata Veneziana / Wenecki Spacer,2015
olej, płótno, 80 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: "Jacek Malinowski olej 2015"
olej na płótnie, 80 x 120 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
35x45 cm
La strada per Montecatini (2014)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
45x35 cm
olej, płótno, 40 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014
Olej na płótnie, 70 x 150 cm
olej na płótnie, 60x70 cm
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | 2011 | ``Miejski`` akryl`
olej, płotno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015 "Paesaggio XXV"
Gelato sulla terrazza a San Gimignano
olej, płótno, 110 x 140 cm
sygn. na odwrocie
sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
40x35 cm
sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
50x90 cm
olej na płótnie 30x60 cm,
olej/płótno, 30 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | olej | 2015 | ``Paesaggio VIII`` `
Il cielo appeno sopra la terra, 2014
olej, płótno, 70x 60 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski "Il cielo appeno sopra la terra" 2014
olej, płótno, 40 x 35 cm,
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski - olej - 2015 - Toskania
olej na płótnie 80x120 cm
Opisany na odwrocie: Jacek Malinowski - olej- 2014
olej na płótnie, 100x70 cm
olej, płótno 60x70 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski 2015
olej/płótno, 35 x 45 cm
na odwrociu opisany
olej, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015 "Toskania LII"
olej, płótno, 50 x 60 cm
2014
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski 2014 "dall` inizio alla fine"
akryl, płótno, 100 x 150 cm
2011
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski akryl 2011
Il cielo appena sopra la terra, 2014
olej na płótnie,
60x70 cm,
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014 "il cielo appena sopra la terra"
olej/płótno, 60 x 70 cm
olej, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
Wielki Zderzacz Hadronów, 2011
akryl, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski 2011
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: ```Przymierze I`` | Jacek Malinowski | 2011`
olej na płótnie
60x90 cm
Sygnowany na odwrocie
sygn.na odwrociu
olej, płótno, 35x45 cm
sygn.na odwrociu
olej, płótno, 40x90 cm
Il mio orizzonte degli eventi (mój horyzont zdarzeń), 2014
olej, płótno,30 x 120cm,
sygn. na odwrocie - Jacek Malinowski olej 2014 "il mio orizzonte degli eventi"
La strada per l`azurro, 2014 r.
olej/płótno, 30 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | olej | 2014 | ``La strada per l`azurro``
LA STRADA PER MONTECATINI, 2014
Olej, płótno; 50 x 60 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie
Olej, płótno; 60 x 90
akryl na płótnie, 80x130 cm
olej, płótno, 120 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
olej na płótnie,
60x70 cm,
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski, olej, 2014
olej, płótno, 50 x 70 cm, 2014,
sygn. na odwrocie.
olej/płótno, 100 x 50 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | -olej- | 2014`
olej, płótno, 90 x 40 cm,
sygn. na odwrocie.
olej/płótno, 30 x 60 cm
Toskania - Monticchiello II, 2014
olej na płótnie, 70x100 cm
Opisany na odwrocie: Jacek Malinowski - olej - 2014
olej, płótno, 70x60 cm
opisany na odwrocie: JacekMalinowski -olej- 2014 "Zatoka"
akryl, płótno, 80x150 cm
olej, płótno, 80x100 cm
olej, płótno, 120 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 80 x 130 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | olej | 2014`
olej na płótnie, 50x100 cm
Opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014
olej, płótno, 50 x 60 cm,
olej na płótnie
120x30 cm
Toskania XXII - Terrapille, 2014
olej, płótno, 45 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 81 x 60 cm
na odwrociu opisany
olej, 30 x 120 cm
olej na płótnie, 70x60 cm
opisany na odwrocie: JACEK MALINOWSKI OLEJ 2014
olej/płótno, 120 x 30 cm
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 70x60 cm
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski/olej/2014
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x80 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x80 cm
olej, płótno, 100 x 70 cm,
olej/płótno, 120 x 30 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski olej 2014`
olej/płótno, 70 x 100 cm
olej na płótnie
60x70 cm
Opisany na odwrocie: JACEK MALINOWSKI OLEJ 2014
Toskania XXVII - Terrapille, 2014
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: "Jacek Malinowski olej 2014"
olej, płótno, 80 x 120 cm,
olej na płótnie
50x60 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
120x30 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x50 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
olej/płótno, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | olej | 2014` oraz sygnowany na blejtramie
olej, płótno, 60x90 cm
olej, płótno, 60 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski - olej - 2014
olej/płótno, 120 x 30 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | - olej - | 2014`
olej, płótno, 120 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 120 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 50 x 60 cm
na odwrociu opisany: `JacekMalinowski | - olej - | - 2013 -`
olej, płótno, 150x50 cm
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski/olej/2013
olej/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `"Toskania" | Jacek Malinowski |olej |2013`
akryl, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski 2013 akryl
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
akryl,płótno, 20 x 50 cm,
akryl/płótno, 120 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | Akryl 2013`
akryl, płótno, 120 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski akryl 2013
akryl/płótno, 60 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | 2012 | akryl` (każda część)
akryl/płótno, 81 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | 2012 | akryl`
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
80x80 (każdy z 3 elementów)
akryl/płótno,
89 x 130 cm
na odwrociu opisany: `JacekMalinowski | 2011`
akryl/płótno,
65 x 80 cm,
sygn.