BRAUN Bernard (ur. 1935)
olej, płótno; 91 x 73 cm;
na krośnie malarskim opis autorski z tytułem: WEJŚCIE / 73 x 90,5 / Z CYKLU ŚWIĄTYNIE, na odwrocie płótna nalepka autorska oraz powtórzony opis z tytułem: "ŚWIĄTYNIA".
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRAUN Bernard (ur. 1935)
technika własna, olej, płótno; 92 x 65 cm;
sygn. p. d.: B. Braun;
na krośnie malarskim opis autorski z tytułem: ŚLADY NA ZIEMI, na odwrocie, na płótnie nalepka autorska oraz powtórzony opis.
BRAUN Bernard (ur. 1935)
tempera/olej, 90 x 69 cm
sygnowany p.d.: B. Braun
opisany na odwrocie, na płótnie i listwie krosna: BERNARD BRAUN | dane adresowe | INSTRUMENT | TEMP.
na płótnie nalepka Bernard Braun | dane adresowe | tytuł Instrument | wym. szer. 69 cm | wys. 90 cm | tech. temp
BRAUN Bernard (ur. 1935)
Kompozycja z ptakiem kiwi, 1964
Olej, płótno; wym.: 30 x 27,8 cm; sygn. p.d.: Braun 64.
BRAUN Bernard (ur. 1935)
Olej, płótno;
wym.: 30 x 27,8 cm;
sygn. p.d.: Braun 64.