KRUSZAK Anna (ur. 1982)
technika mieszana, akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm
sygn. datowany i opisany na odwrocie: "Kazimierz, 2015, Anna Kruszak"
cena wywoławcza: Wykup abonament
KRUSZAK Anna (ur. 1982)
technika mieszana, akryl, olej/płótno, 100 x 110 cm
sygn. datowany i opisany na odwrocie: "Drugi brzeg, 2019/ Anna Kruszak"
KRUSZAK Anna (ur. 1982)
technika mieszana, akryl, olej/płótno, 80 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrocie: "Nocna fala 2017/ Anna Kruszak"
KRUSZAK Anna (ur. 1982)
olej/płótno, 100 x 100cm
sygn. i opisany na odwrocie: "Tokyo Day Anna Kruszak 2011"
KRUSZAK Anna (ur. 1982)
technika mieszana/płótno, 80 x 100 cm
sygn. na odwrocie: „Anna Kruszak 2016/ Szczawnica”
KRUSZAK Anna (ur. 1982)
technika mieszana/płótno, 80 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrociu: ↑TOP/ ‘WARSZAWA 2015’ / technika mieszana na płótnie/ Anna Kruszak
KRUSZAK Anna (ur. 1982)
technika mieszana na płótnie, 60 x 73 cm, sygn.
KRUSZAK Anna (ur. 1982)
technika własna na płótnie, 72 x 92 cm, sygn.
KRUSZAK Anna (ur. 1982)
olej, akryl, płótno, 30 x 30 cm, 2015
KRUSZAK Anna (ur. 1982)
Miastagram III- In The Arms of The Angel
olej na płótnie, 100 x 100 cm, sygn.
KRUSZAK Anna (ur. 1982)
olej, płótno, 90 x 90 cm, 2011
KRUSZAK Anna (ur. 1982)
olej/płótno, 70 x 70 cm