GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Izabela Gałązka VI 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Izabela Gałązka '19'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELA GAŁĄZKA | IV 2019'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
90x90 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Before show z cyklu Fashionistki (2019)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
95x95 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Dysonans z cyklu Emotikony (2019)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
92x73 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELA GAŁĄZKA II 19'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 90 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELA GAŁĄZKA I 2019'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELA GAŁĄZKA XII 18.'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno
92x73
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Strojnisie II z cyklu „Fashionistki”(2019)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno
73x92
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Izabela Gałązka XII 18 r.'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELA GAŁĄZKA XI 18'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl na płótnie
40 x 60 cm
sygn. p.d.
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
85x85.5
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Dizajnerki III z cyklu Fashionistki (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x90
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
W czerwonej sukience z cyklu Ogrodniczka (2018)
sygn. p.d.
akryl, płótno
80x60 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELA GAŁĄZKA VIII 18'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 75 x 95 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Izabela Gałązka VIII 18'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 73 x 92 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'I. Gałązka VII 18'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Irysowy ogród z cyklu Ogrodniczka (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x60 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Drzewo owocowe z cyklu Ogrodniczka (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
75x65 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 75,5 x 94,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'I. Gałązka VII 18 r.'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 95 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'I. Gałązka VI 18'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Kwitnienie z cyklu Ogrodniczka (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
90x50 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Nowe odmiany z cyklu Ogrodniczka (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x50 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 78 x 93 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'I. Gałązka V 18'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Hipsterka z cyklu Fashionistki (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
54x73 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Pięknisia z cyklu Fashionistki (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
65x80 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Insekty w ogrodzie z cyklu Ogrodniczka (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
85x50 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELAGAŁĄZKA2018'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
65x92 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
65x92 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
65x92 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
olej, płótno
92x65 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
olej, płótno
65x92 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Krajobraz w Zakoniczynie, 2013
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.: IZABELA GAŁĄZKA 2013
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
olej/płótno, 95 x 65 cm
sygn. p.d.: IZABELA GAŁĄZKA
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
olej/płótno, 100 x 80 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
olej, akryl, płótno
92x65 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
73x92 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
80x60
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
80x60
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
olej, płótno
100x81 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
olej, płótno
100x100 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
olej, płótno
100x81 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno, 120x60 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno, 120x80 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno, 90x70 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Zamyślona w ogrodzie z cyklu Za dużo na głowie (2014)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x50 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Wspomnienie z wakacji z cyklu Za dużo na głowie (2014)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x50 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
60x120 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
olej na płótnie 80 x 60 cm,
sygn. l.d. Gałązka
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
olej, płótno
60x120 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Wieczorne wyjście z cyklu Za dużo na głowie (2014)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x50 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
akryl, płótno
81x100 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
73x92 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
olej, płótno
116x81 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, olej, płótno
50x100 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
olej, płótno
50x100 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, olej, płótno
80x60 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Ulica w Besançon po deszczu (2013)
sygn. dat.p.d.
akryl, płótno
80x60 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat.p.d.
olej, płótno
73x92 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat.p.d.
akryl, płótno
89x116 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x100 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
60x90 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
73x92 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Krajobraz w Zakoniczynie (2013)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
100x80,
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
95x65,
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Zachód słońca nad Motławą 3 (2013)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
65x95,
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.,
olej, płótno,
90x70 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
100x80 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Zachód słońca nad Motławą (2013)
sygn. dat. p.d.,
olej, płótno,
60x81 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Pejzaż z okolic Gdańska (2012)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
60x80 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
80x100 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Dekonstrukcja przestrzeni organicznej 1 (2012)
sygn. dat.p.d., olej, płótno, 70x100 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat.l.d., olej, płótno, 100x60 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Fragment krajobrazu żukowskiego (2012)
sygn. dat.p.d., olej, płótno, 92x65 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.p.d.
olej, płótno
90x70
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.p.d.
olej, płótno
100x80.5
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Element asumptu z fabryki urojeń (2012)
sygn.p.d.
olej, płótno
100x81
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.p.d.
olej, płótno
116x89cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.p.d.
olej, płótno
120x80cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.p.d.
akryl, płótno
81x100cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
116x89
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
akryl, płótno
75x105
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x130
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x130
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x130
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)