LASKOWSKA Magdalena (ur. 1985, Warszawa)
alkid/płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '„Dziewczynka w brązach” | 60 x 60 cm, alkid | 2016 LASKOWSKA'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Rower na Polu Mokotowskim, 2019 r.
akryl/płótno, 38 x 46 cm,
sygnowany p.d: 'L.',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Rower na Polu Mokotowskim | 38 x 46 cm, akryl, 2019 | Laskowska'
akryl, płótno, 65 X 81 cm,
sygn. p.d.: 'Laskowska' oraz opisany na odwrocie: '"Gorący maj II | 65x81 cm, akryl, 2019 | Laskowska'
alkid/płótno, 54 x 73 cm,
sygnowany p.d: 'Laskowska',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Magnolie II | 54 x 73 cm, alkid, 2013 | Laskowska'
olej alkidowy/płótno, 60 x 50 cm
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘”Malina na plaży” | 81 x 100 cm, olej alkidowy | 2018 LASKOWSKA’
alkid/płótno, 20 x 30 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dziewczynka | alkid, 20 x 30 cm, 2015 | Laskowska'
Chłopiec, pudełko i piłka, 2015 r.
alkid/płótno, 20 x 30 cm,
sygnowany na odwrociu: '"Chłopiec, pudelko i piłka" 20 x 30 cm | alkid, 2015 Laskowska'
olej alkilowy, akryl, 89 x 116 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: 'Żółte pole 89X116 cm, akryl, alkid | LASKOWSKA | 2016'
akryl na płytce MDF, 19,5 cm,
sygn.l/d: Laskowska
akryl/płótno, 60 x 73 cm,
sygnowany p.d: 'Laskowska' opisany i datowany na odwrociu: '„Jesienna” 60 x 73 cm,
akryl, 2018'
alkid/płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany p.d: „Laskowska',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '”Scena” | 60x60 cm, alkid, 2016 | LASKOWSKA'
Alkid, 20 x 20 cm
alkid/płótno, 80 x 80 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Odpoczynek" | 80 x 80 cm, alkid, 2016 | LASKOWSKA'
alkid/płótno, 60 x 120 cm,
sygnowany inicjałem l.d: 'L.'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Za zasłoną" | 60 x 120 cm, alkid, 2015 | Laskowska'
alkid/płótno, 60 x 50 cm,
sygnowany p.d: 'Laskowska' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Sąd Parysa II" 50 x 60 cm, alkid, 2016 | Laskowska'
olej alkidowy, płótno, 89 x 116 cm,
sygn. p.d.: 'Laskowska' oraz opisany na odwrocie: '"Pora sjesty’’, 89x116 cm, alkid, 2013, Laskowska'
alkid/płótno, 65 x 81 cm,
sygnowany p.d: 'Laskowska'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Jak we śnie II" | 81 x 65 cm, olej alkidowy | LASKOWSKA 2017'
akryl na płótnie, 25 x 25 cm
sygnowany na odwrociu
olej alkidowy, płótno, 50 x 130 cm (dyptyk: 50 x 50 cm i 50 x 80 cm),
sygn. i opisane na odwrociach
alkid na płótnie, 38x46cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Laskowska’
alkid/płótno, 73 x 54 cm,
sygnowany p.d: 'Laskowska' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "Prawie na szczycie" 54 x 73, alkid, 2016 | LASKOWSKA'
alkid na płótnie, 120x90 cm
Opisany na odwrocie: ‘Chmury - Czersk II, 90x120, alkid, 2016 Laskowska’
olej alkilowy, płótno, 73 x 100 cm,
sygn. p.d.: 'Laskowska' oraz opisany na odwrocie
alkid na płótnie, 60x50 cm
sygnowany p. d. róg
opisany na odwrocie: ‘"Jak w kinie", 50x60cm, alkid, 2016 LASKOWSKA’
alkid/płótno, 60 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'Laskowska'
na odwrociu opisany: '"Fresco" | 60 x 81 , alkid | Laskowska 2013'
akryl/płótno, 81 x 65 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ""Orzeźwienie" 65 x 81 cm, akryl, 2017 Laskowska"
olej alkidowy, płótno, 27x41 cm
sygn. p.d.: Laskowska, opisany na odwrocie: "Pod wieczór" 27x41 cm, alkid, 2015 LASKOWSKA
alkid na płótnie, 40x50 cm
olej alkidowy, płótno, 100 x 100 cm,
olej alkidowy, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Trio i pies, 100 x 100, olej alkidowy, 2016 / LASKOWSKA.
Żółte smugi. Rowerzysta, 2016 r.
alkid/płótno, 33 × 46 cm.
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
"Żółte smugi. Rowerzysta 33 × 46 cm, alkid, 2016 LASKOWSKA"
alkid na płótnie, 40x50 cm,
sygn. p.d.
alkid na płótnie, 73x92cm
olej alkidowy na płótnie, 18 x 24 cm
sygn. na odwrociu
alkid/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany p.d.: 'Laskowska'
na odwrociu opisany: '"Okno" 65 x 92 cm, alkid, 2015, LASKOWSKA'
olej alkidowy na płótnie, 81 x 60 cm, 2011
alkid na płótnie, 2012, 60x80cm,
sygn. p. d.
olej alkidowy/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'LASKOWSKA'
na odwrociu opisany: ' "Impresja z Powsina'' 2014 | 80x80 cm, alkid | Laskowska'
olej/płótno, 30 x 24 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Podróżniczka II | alkid, 24x30 cm | 2016 LASKOWSKA'
Alkid na płótnie, 70x70cm
Sygn. p. d.
alkid na płótnie, 54x73cm, sygn. p. d.
alkid, płótno; 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: LASKOWSKA
na odwrocie opis: "Tak się to robi II" / 54 x 73 cm, alkid, 2016 / LASKOWSKA
alkid na płótnie, 90x60 cm,
sygn. p. d., opisany na odwrocie
alkid na płótnie, 46x55cm,
sygn. p.d.: Laskowska, opisany na odwrocie
akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Laskowska'
na odwrociu opisany: '"Sam na sam" 60 x 60 cm, akryl, 2015 | LASKOWSKA'
olej alkidowy/płótno, 55 x 38 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '55 x 38 cm Magdalena Laskowska | ''Ruda'' 55x38 olej alkidowy | LASKOWSKA 2009'
Alkid na płótnie, 33x41 cm
Sygnowany z przodu lewy dolny róg
Opisany na odwrocie
olej alkidowy/płótno, 61 x 54 cm
sygnowany p.d.:' Laskowska '
na odwrociu opisany: ' ''Sąd Parysa'' 54x61 cm | olej, alkid, 2015, Laskowska'
olej alkidowy, płótno, 73 x 100 cm,
sygn. p.d.: laskowska oraz na odwrocie
akryl/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: ` "Turkusowa laguna" akryl, 90 x 120 cm, 2015, Laskowska`
olej alkidowy, płótno, 81 x 116 cm,
Pole Mokotowskie w miniaturze II., 2013 r.
alkid, płótno, 25 x 25 cm
olej/płótno, 89 x 116 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: " "Wisła II" 89 x 116 cm, alkid, 2014 | Laskowska`
olej, płótno, 73 x 92 cm, 2012
Alkid na płótnie, 73x100 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
alkid/płótno, 30 x 24 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ` "Las II" 30 x 24 cm, alkid | 2014 | Laskowska`
alkid na płótnie, 38x55 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
alkid, płótno, 65 x 81 cm,
sygn. p.d.: Laskowska oraz na odwrocie
alkid/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: ```Déja vu``, alkid, 40 x 40 cm, 2014 | Laskowska`
alkid, płótno, 40x40 cm
sygn. l.d. Laskowska; opisany na odwrocie: "Rogaty" alkid, 40x40 cm, 2012 Laskowska
alkid na płótnie, 81x60 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
alkid/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: ```Złote popołudnie | 81 x 100 cm, alkid, 2013 | Laskowska`
alkid, płótno, 54 x 73 cm,
sygn. p.d.: laskowska, oraz na odwrocie
alkid na płótnie, 73x100 cm
alkid/płótno, 33 x 27 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: ```Podróżniczka`` | 27 x 33 cm, alkid, 2014 | Laskowska`
alkid na płótnie, 30x30 cm
alkid, płotno, 65 x 50 cm, p.d.:,laskowska``i na odwrocie.
alkid/płótno, 81 x 116 cm
na odwrociu opisany
Szkic Chmury nad Vellano, 2012 r.
alkid na płótnie, 81 x 60 cm, sygn.
akryl, alkid, płótno, 65 x 92 cm, 2009
alkid, 60 x 81 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg "Laskowska"
akryl, płótno, 60 x 50 cm,
alkid, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.g: Laskowska oraz na odwrocie: Pole Mokotowskie IV, alkid 70 x 70 cm, 2014, Laskowska
alkid/płótno, 73 x 60 cm
sygn. p. d. Laskowska`11
opisany na odwrocie: Magdalena Laskowska "Zielona gwiazda" alkid 2011
alkid, płótno, 100 x 81 cm,
sygn. na odwrocie
alkid/płótno, 61 x 46 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: `"Sopot" 2014 | 46 x 61 cm, alkid | Laskowska`
alkid, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. pd.: Laskowska oraz na odwrocie: "Dzika plaża", alkid, 70 x 70 cm, 2013, Laskowska
alkid, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. l.d.: Laskowska oraz na odwrocie
alkid/płótno, 60 x 81 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: `"Fresco" | 60 x 81, alkid | Laskowska 2013`
alkid/płótno, 60 x 80 cm, sygn.
alkid, płótno, 27x46 cm
sygn. p.d.: Laskowska, opisany na odwrocie: "Fioletowa Wisła" 46x27 cm, alkid 2013 Laskowska
alkid/płótno, 120 x 65 cm
alkid/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: `"Księżyc nad Wisłą" | 81 x 100 cm, alkid, 2013 | Laskowska`
alkid, płótno, 81 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
alkid, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
Mój dom jest moim zamkiem, 2011 r.
alkid/płótno, 100 x 120 cm
na odwrociu opisany: `"Mój dom jest moim zamkiem" | 2011, alkid, 100 x 120 cm | Magdalena Laskowska`
alkid, olej, 65x100 cm
sygn. p.d. Laskowska, opisany na odwrocie p.g."Sierpień" 2011 alkid,olej, 65x100 cm Laskowska, p.d. Laskowska
alkid/płótno, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany: `"Molo III" | alkid, 70 x 100 cm, 2013 | Laskowska`
alkid, płótno, 73 x 54 cm,
sygn. na odwrocie: Laskowska 2010
alkid/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany l.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany:`"Chmura" 92 x 73, alkid, 2012 | Laskowska`
alkid/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Magdalena Laskowska | "Koty", alkid, 2010 | 81 x 100 cm oraz sygnowany na blejtramie
inna/płótno, 81 x 100 cm
na odwrociu opisany na płótnie: `"Pomarańczowe niebo" | 81 x 100 cm, alkid | 2011 | Laskowska` oraz sygnowany na blejtramie
olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany l.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany na płótnie: `"Rower w Powsinie" | olej, 81 x 100 cm | Laskowska` oraz na blejtramie: `Magdalena Laskowska`
alkid, płótno, 60x80 cm,
sygn. na licu /LASKOWSKA 2012/, opisana na odwrocie /"Biała gwiazda" 2012 alkid, 60x80 cm Laskowska/
alkid/płótno,
60 x 81 cm,
sygn.
alkid/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany na płótnie: `"Różowy Powsin" | alkid, 73 x 100 cm | 2011 | Laskowska` oraz na blejtramie: `Magdalena Laskowska`
Cykl warszawski (Wejście, Chmura, Kort), tryptyk, 2012 r.
alkid/płótno, 30 x 72 cm
sygnowana każda część
na odwrociu sygnowany, datowany, tytuł, technika i wymiary (każda część)
Poszukiwacz bursztynu, 2012 r.
alkid/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany p.d.: `laskowska`
na odwroicu opisany: `"Poszukiwacz bursztynu" | Magdalena Lakskowska 2012 | alkid, | 81 x 100 cm`
olej/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: `Magdalena Laskowska | "Różowa zima" 2010`
alkid/płótno, 81x 116 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: ` "Zimowe popołudnie" | Laskowska | alkid, 81 x 1116 cm | 2009/10`
alkid/płótno,
81 x 65 cm
sygnowany p.d.: `laskowska`
na odwrociu opisany: `laskowska | "Staw" 65 x 81 cm, alkid, 2011`
alkid/płótno, 73 x 54 cm
sygnowany p.d.: 'laskowska'
na odwrociu opisany: 'laskowska | "Cisza" 54 x 73, alkid, 2011'
akryl/płótno,
73 x 54 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: ` "Pawilon" Magdalena Laskowska`
akryl/płótno, 54 x 81 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: ` "Wrzesień" Magdalena Laskowska`
Alkit, płótno;
65x50 cm
Sygn. na krośnie: 2010/ magdalena/ laskowska/ "Dolinka.pion."
alkid na płótnie
54 x 73 cm
praca sygnowana