1 zł
2 600 000 zł

LASKOWSKA Magdalena (ur. 1985, Warszawa)

Dziewczynka w brązach, 2016r.

alkid/płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '„Dziewczynka w brązach” | 60 x 60 cm, alkid | 2016 LASKOWSKA'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Rower na Polu Mokotowskim, 2019 r.

akryl/płótno, 38 x 46 cm,
sygnowany p.d: 'L.',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Rower na Polu Mokotowskim | 38 x 46 cm, akryl, 2019 | Laskowska'

Gorący maj II, 2019

akryl, płótno, 65 X 81 cm,
sygn. p.d.: 'Laskowska' oraz opisany na odwrocie: '"Gorący maj II | 65x81 cm, akryl, 2019 | Laskowska'

Magnolie II, 2013 r.

alkid/płótno, 54 x 73 cm,
sygnowany p.d: 'Laskowska',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Magnolie II | 54 x 73 cm, alkid, 2013 | Laskowska'

Sąd Parysa II, 2016 r.

olej alkidowy/płótno, 60 x 50 cm

Malina na plaży, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘”Malina na plaży” | 81 x 100 cm, olej alkidowy | 2018 LASKOWSKA’

Dziewczynka, 2015 r.

alkid/płótno, 20 x 30 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dziewczynka | alkid, 20 x 30 cm, 2015 | Laskowska'

Chłopiec, pudełko i piłka, 2015 r.

alkid/płótno, 20 x 30 cm,
sygnowany na odwrociu: '"Chłopiec, pudelko i piłka" 20 x 30 cm | alkid, 2015 Laskowska'

Żółte pole, 2016

olej alkilowy, akryl, 89 x 116 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: 'Żółte pole 89X116 cm, akryl, alkid | LASKOWSKA | 2016'

Sikorka, 2012-2014

akryl na płytce MDF, 19,5 cm,
sygn.l/d: Laskowska

Jesienna, 2018 r.

akryl/płótno, 60 x 73 cm,
sygnowany p.d: 'Laskowska' opisany i datowany na odwrociu: '„Jesienna” 60 x 73 cm,
akryl, 2018'

Scena, 2016 r.

alkid/płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany p.d: „Laskowska',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '”Scena” | 60x60 cm, alkid, 2016 | LASKOWSKA'

POWIĘKSZENIE, 2015

Alkid, 20 x 20 cm

Odpoczynek, 2016 r.

alkid/płótno, 80 x 80 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Odpoczynek" | 80 x 80 cm, alkid, 2016 | LASKOWSKA'

Za zasłoną, 2015 r.

alkid/płótno, 60 x 120 cm,
sygnowany inicjałem l.d: 'L.'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Za zasłoną" | 60 x 120 cm, alkid, 2015 | Laskowska'

Sąd Parysa, 2016 r.

alkid/płótno, 60 x 50 cm,
sygnowany p.d: 'Laskowska' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Sąd Parysa II" 50 x 60 cm, alkid, 2016 | Laskowska'

Pora sjesty, 2013

olej alkidowy, płótno, 89 x 116 cm,
sygn. p.d.: 'Laskowska' oraz opisany na odwrocie: '"Pora sjesty’’, 89x116 cm, alkid, 2013, Laskowska'

Jak we śnie II, 2017 r.

alkid/płótno, 65 x 81 cm,
sygnowany p.d: 'Laskowska'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Jak we śnie II" | 81 x 65 cm, olej alkidowy | LASKOWSKA 2017'

Horyzonty. In astracto, 2017

akryl na płótnie, 25 x 25 cm
sygnowany na odwrociu

Rowerzyści w różu, 2015/2016

olej alkidowy, płótno, 50 x 130 cm (dyptyk: 50 x 50 cm i 50 x 80 cm),
sygn. i opisane na odwrociach

Pod górkę, 2016r.

alkid na płótnie, 38x46cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Laskowska’

Prawie na szczycie, 2016 r.

alkid/płótno, 73 x 54 cm,
sygnowany p.d: 'Laskowska' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "Prawie na szczycie" 54 x 73, alkid, 2016 | LASKOWSKA'

Chmury - Czersk II, 2016r.

alkid na płótnie, 120x90 cm
Opisany na odwrocie: ‘Chmury - Czersk II, 90x120, alkid, 2016 Laskowska’

Popołudnie na Molo, 2016

olej alkilowy, płótno, 73 x 100 cm,
sygn. p.d.: 'Laskowska' oraz opisany na odwrocie

Jak w kinie, 2016r.

alkid na płótnie, 60x50 cm
sygnowany p. d. róg
opisany na odwrocie: ‘"Jak w kinie", 50x60cm, alkid, 2016 LASKOWSKA’

Fresco, 2013 r.

alkid/płótno, 60 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'Laskowska'
na odwrociu opisany: '"Fresco" | 60 x 81 , alkid | Laskowska 2013'

Orzeźwienie, 2017 r.

akryl/płótno, 81 x 65 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ""Orzeźwienie" 65 x 81 cm, akryl, 2017 Laskowska"

Pod wieczór, 2015

olej alkidowy, płótno, 27x41 cm
sygn. p.d.: Laskowska, opisany na odwrocie: "Pod wieczór" 27x41 cm, alkid, 2015 LASKOWSKA

Białe kapelusze, 2016

alkid na płótnie, 40x50 cm

Powrót króla - Rybak, 2015

olej alkidowy, płótno, 100 x 100 cm,

Trio i pies, 2016

olej alkidowy, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Trio i pies, 100 x 100, olej alkidowy, 2016 / LASKOWSKA.

Żółte smugi. Rowerzysta, 2016 r.

alkid/płótno, 33 × 46 cm.
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
"Żółte smugi. Rowerzysta 33 × 46 cm, alkid, 2016 LASKOWSKA"

Wisła I, 2014

alkid na płótnie, 89x116 cm,
sygn. p. d.

Żółty ręcznik, 2016

alkid na płótnie, 40x50 cm,
sygn. p.d.

Sonia, 2016

alkid na płótnie, 73x92cm

Z górki

olej alkidowy na płótnie, 18 x 24 cm
sygn. na odwrociu

Okno, 2015 r.

alkid/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany p.d.: 'Laskowska'
na odwrociu opisany: '"Okno" 65 x 92 cm, alkid, 2015, LASKOWSKA'

Mgła nad stawem

olej alkidowy na płótnie, 81 x 60 cm, 2011

Biała gwiazda

alkid na płótnie, 2012, 60x80cm,
sygn. p. d.

Impresja z Powsina, 2014 r.

olej alkidowy/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'LASKOWSKA'
na odwrociu opisany: ' "Impresja z Powsina'' 2014 | 80x80 cm, alkid | Laskowska'

Podróżniczka II, 2016 r.

olej/płótno, 30 x 24 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Podróżniczka II | alkid, 24x30 cm | 2016 LASKOWSKA'

Dzika plaża, 2013

Alkid na płótnie, 70x70cm
Sygn. p. d.

Trzy Gracje, 2016

alkid na płótnie, 54x73cm, sygn. p. d.

Tak się to robi II, 2016

alkid, płótno; 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: LASKOWSKA
na odwrocie opis: "Tak się to robi II" / 54 x 73 cm, alkid, 2016 / LASKOWSKA

Zmierzch, 2012

alkid na płótnie, 90x60 cm,
sygn. p. d., opisany na odwrocie

Zima w mieście, 2016

alkid na płótnie, 46x55cm,
sygn. p.d.: Laskowska, opisany na odwrocie

Sam na sam, 2015 r.

akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Laskowska'
na odwrociu opisany: '"Sam na sam" 60 x 60 cm, akryl, 2015 | LASKOWSKA'

Ruda, 2009 r.

olej alkidowy/płótno, 55 x 38 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '55 x 38 cm Magdalena Laskowska | ''Ruda'' 55x38 olej alkidowy | LASKOWSKA 2009'

Mróz, 2015

Alkid na płótnie, 33x41 cm
Sygnowany z przodu lewy dolny róg
Opisany na odwrocie

Sąd Parysa, 2015 r.

olej alkidowy/płótno, 61 x 54 cm
sygnowany p.d.:' Laskowska '
na odwrociu opisany: ' ''Sąd Parysa'' 54x61 cm | olej, alkid, 2015, Laskowska'

Rybacy w różu, 2015

olej alkidowy, płótno, 73 x 100 cm,
sygn. p.d.: laskowska oraz na odwrocie

Cykl Pocztówki nr 3, 2014 r.

alkid, płótno, 18 x 24 cm, praca w oprawie

Turkusowa laguna, 2015 r.

akryl/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: ` "Turkusowa laguna" akryl, 90 x 120 cm, 2015, Laskowska`

Jesienne niebo I, 2013

olej alkidowy, płótno, 81 x 116 cm,

Pole Mokotowskie w miniaturze II., 2013 r.

alkid, płótno, 25 x 25 cm

Wisła 2, 2014 r.

olej/płótno, 89 x 116 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: " "Wisła II" 89 x 116 cm, alkid, 2014 | Laskowska`

Lato

olej, płótno, 73 x 92 cm, 2012

Park z fontanną, 2012

Alkid na płótnie, 73x100 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie

Las II, 2014 r.

alkid/płótno, 30 x 24 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ` "Las II" 30 x 24 cm, alkid | 2014 | Laskowska`

Rowery na Kabatach I, 2009

alkid na płótnie, 38x55 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg

Tak się to robi, 2015

alkid, płótno, 65 x 81 cm,
sygn. p.d.: Laskowska oraz na odwrocie

Déja vu, 2014 r.

alkid/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: ```Déja vu``, alkid, 40 x 40 cm, 2014 | Laskowska`

Rogaty, 2012

alkid, płótno, 40x40 cm
sygn. l.d. Laskowska; opisany na odwrocie: "Rogaty" alkid, 40x40 cm, 2012 Laskowska

Coś płonie, 2009

alkid na płótnie, 81x60 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg

Złote popołudnie, 2013 r.

alkid/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: ```Złote popołudnie | 81 x 100 cm, alkid, 2013 | Laskowska`

Magnolie, 2013

alkid, płótno, 54 x 73 cm,
sygn. p.d.: laskowska, oraz na odwrocie

Park z fontanną, 2012

alkid na płótnie, 73x100 cm

Podróżniczka, 2014 r.

alkid/płótno, 33 x 27 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: ```Podróżniczka`` | 27 x 33 cm, alkid, 2014 | Laskowska`

Zima II, 2014

alkid na płótnie, 30x30 cm

Sylwetki, 2013

alkid, płotno, 65 x 50 cm, p.d.:,laskowska``i na odwrocie.

Rzeka, 2012 r.

alkid/płótno, 81 x 116 cm
na odwrociu opisany

Szkic Chmury nad Vellano, 2012 r.

alkid na płótnie, 81 x 60 cm, sygn.

Dom w lesie

akryl, alkid, płótno, 65 x 92 cm, 2009

Rudy październik, 2014

alkid, 60 x 81 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg "Laskowska"

Spacer po molo, 2014

akryl, płótno, 60 x 50 cm,

Pole Mokotowskie IV, 2014

alkid, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.g: Laskowska oraz na odwrocie: Pole Mokotowskie IV, alkid 70 x 70 cm, 2014, Laskowska

Zielona gwiazda, 2011 r.

alkid/płótno, 73 x 60 cm
sygn. p. d. Laskowska`11
opisany na odwrocie: Magdalena Laskowska "Zielona gwiazda" alkid 2011

Płonące pole, 2012

alkid, płótno, 100 x 81 cm,
sygn. na odwrocie

Sopot, 2014 r.

alkid/płótno, 61 x 46 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: `"Sopot" 2014 | 46 x 61 cm, alkid | Laskowska`

Dzika plaża, 2013

alkid, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. pd.: Laskowska oraz na odwrocie: "Dzika plaża", alkid, 70 x 70 cm, 2013, Laskowska

Od pierwszego wejrzenia, 2013

alkid, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. l.d.: Laskowska oraz na odwrocie

Fresco, 2013 r.

alkid/płótno, 60 x 81 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: `"Fresco" | 60 x 81, alkid | Laskowska 2013`

Stary dom, 2011 r.

alkid/płótno, 60 x 80 cm, sygn.

Fioletowa Wisła, 2013

alkid, płótno, 27x46 cm
sygn. p.d.: Laskowska, opisany na odwrocie: "Fioletowa Wisła" 46x27 cm, alkid 2013 Laskowska

Szkockie lato, 2013

alkid/płótno, 120 x 65 cm

Księżyc nad Wisłą, 2013 r.

alkid/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: `"Księżyc nad Wisłą" | 81 x 100 cm, alkid, 2013 | Laskowska`

Ula na placu, 2013

alkid, płótno, 81 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Most

alkid, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Mój dom jest moim zamkiem, 2011 r.

alkid/płótno, 100 x 120 cm
na odwrociu opisany: `"Mój dom jest moim zamkiem" | 2011, alkid, 100 x 120 cm | Magdalena Laskowska`

Sierpień, 2011

alkid, olej, 65x100 cm
sygn. p.d. Laskowska, opisany na odwrocie p.g."Sierpień" 2011 alkid,olej, 65x100 cm Laskowska, p.d. Laskowska

Molo III, 2013 r.

alkid/płótno, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany: `"Molo III" | alkid, 70 x 100 cm, 2013 | Laskowska`

Ulica zamiany, 2010

alkid, płótno, 73 x 54 cm,
sygn. na odwrocie: Laskowska 2010

Chmura, 2012 r.

alkid/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany l.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany:`"Chmura" 92 x 73, alkid, 2012 | Laskowska`

Koty, 2010 r.

alkid/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Magdalena Laskowska | "Koty", alkid, 2010 | 81 x 100 cm oraz sygnowany na blejtramie

Pomarańczowe niebo, 2011 r.

inna/płótno, 81 x 100 cm
na odwrociu opisany na płótnie: `"Pomarańczowe niebo" | 81 x 100 cm, alkid | 2011 | Laskowska` oraz sygnowany na blejtramie

Rower w Powsinie, 2010 r.

olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany l.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany na płótnie: `"Rower w Powsinie" | olej, 81 x 100 cm | Laskowska` oraz na blejtramie: `Magdalena Laskowska`

Biała gwiazda, 2012

alkid, płótno, 60x80 cm,
sygn. na licu /LASKOWSKA 2012/, opisana na odwrocie /"Biała gwiazda" 2012 alkid, 60x80 cm Laskowska/

Park w Lublinie

alkid/płótno,
60 x 81 cm,
sygn.

Różowy Powsin, 2011 r.

alkid/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany na płótnie: `"Różowy Powsin" | alkid, 73 x 100 cm | 2011 | Laskowska` oraz na blejtramie: `Magdalena Laskowska`

Cykl warszawski (Wejście, Chmura, Kort), tryptyk, 2012 r.

alkid/płótno, 30 x 72 cm
sygnowana każda część
na odwrociu sygnowany, datowany, tytuł, technika i wymiary (każda część)

Poszukiwacz bursztynu, 2012 r.

alkid/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany p.d.: `laskowska`
na odwroicu opisany: `"Poszukiwacz bursztynu" | Magdalena Lakskowska 2012 | alkid, | 81 x 100 cm`

Różowa zima, 2010 r.

olej/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: `Magdalena Laskowska | "Różowa zima" 2010`

Zimowe popołudnie, 2010 r.

alkid/płótno, 81x 116 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: ` "Zimowe popołudnie" | Laskowska | alkid, 81 x 1116 cm | 2009/10`

Staw, 2011 r.

alkid/płótno,
81 x 65 cm
sygnowany p.d.: `laskowska`
na odwrociu opisany: `laskowska | "Staw" 65 x 81 cm, alkid, 2011`

Cisza, 2011 r.

alkid/płótno, 73 x 54 cm
sygnowany p.d.: 'laskowska'
na odwrociu opisany: 'laskowska | "Cisza" 54 x 73, alkid, 2011'

Pawilon, 2010 r.

akryl/płótno,
73 x 54 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: ` "Pawilon" Magdalena Laskowska`

Wrzesień, 2011 r.

akryl/płótno, 54 x 81 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: ` "Wrzesień" Magdalena Laskowska`

Dolinka.pion., 2010

Alkit, płótno;
65x50 cm
Sygn. na krośnie: 2010/ magdalena/ laskowska/ "Dolinka.pion."

Pierwsza po południu, 2010

alkid na płótnie
54 x 73 cm
praca sygnowana

liczba obiektów: 109