GÓRSKI Wojciech (ur. 1958)
technika własna, płótno, 90 x 130 cm,
sygn. p.d.: 'GÓRSKI' oraz opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
GÓRSKI Wojciech (ur. 1958)
technika własna, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p. d.: Górski
GÓRSKI Wojciech (ur. 1958)
GÓRSKI Wojciech (ur. 1958)
technika własna, 100 x 140 cm;
sygn. p. d.: GÓRSKI; na odwrocie napsiy autorskie: WOJTEK GÓRSKI / CYKL "ANDROGYNE" / 1999
GÓRSKI Wojciech (ur. 1958)
technika własna,
94,5 x 140 cm;
na odwrocie napisy autorskie: WOJTEK GÓRSKI / Z CYKLU "OGRODY" / TECHNIKA WŁASNA / 1997
GÓRSKI Wojciech (ur. 1958)
technika własna, płótno,
94 x 108 cm;
na odwrocie napisy autorskie: WOJTEK GÓRSKI / "STRAŻNICY ANDROGYNE" / TECHNIKA WŁASNA / 94 x 108 [cm] 1995 rok
GÓRSKI Wojciech (ur. 1958)
GÓRSKI Wojciech (ur. 1958)
GÓRSKI Wojciech (ur. 1958)
technika własna, płótno,
98 x 137 cm.
Na odwrocie napisy autorskie: JAROSŁAW WOJTEK GÓRSKI / Z CYKLU "PAMIĘĆ" 1990 /
GÓRSKI Wojciech (ur. 1958)
technika własna,
90 x 135 cm;
na odwrocie napisy autorskie: WOJTEK GÓRSKI / "OGRODY 2" / 90 x 135 1997 R. / TECHNIKA WŁASNA / 1997
GÓRSKI Wojciech (ur. 1958)
GÓRSKI Wojciech (ur. 1958)
technika własna,
100 x 140 cm;
na odwrocie napisy autorskie
GÓRSKI Wojciech (ur. 1958)
GÓRSKI Wojciech (ur. 1958)
Z cyklu Strażnicy Androgyne, 1995
technika własna,
93 x 133,5 cm;
na odwrocie napisy autorskie: WOJTEK GÓRSKI / CYKL "STRAŻNICY ANDROGYNE" / TECHNIKA WŁASNA 1996
GÓRSKI Wojciech (ur. 1958)
technika własna, płótno, 100 x 140 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
GÓRSKI Wojciech (ur. 1958)
GÓRSKI Wojciech (ur. 1958)
sygn. i opisany na odwrocie