BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'zb'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu, na blejtramie: 'ZOFIA BŁAŻKO | 2014, PARYŻ'
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
Autoportret z Sacre Coeur, 2014 r.
olej/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany l.d.: 'zb'
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'ZOFIA BŁAŻKO, OLEJ NA PŁÓTNIE, | PARYŻ, 2014'
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno, 95 x 135 cm,
sygn. l.d.: 'Z. BŁAŻKO' oraz na odwrocie: 'Zofia Błażko, 2019'
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej/płótno, 60 x 50 cm,
sygnowany l.d: 'ZD'
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej/płótno, 116 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'zb'
sygnowany, datowany i opisany na krośnie: 'ZOFIA MAGDALENA BŁAŻKO | PARYŻ, 2014'
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej/płótno, 150 x 110 cm
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. p.d.: 'ZB' oraz opisany na odwrocie
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej/płótno, 81 x 60 cm
sygnowany monogramem wiązanym p.d.: 'zb'
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'ZOFIA BŁAŻKO | "MART", 2015, DAKAR'
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno, tondo - śr. 120 cm, sygn. u dołu monogramem: 'ZB' oraz opisany na odwrocie: 'Zofia | Błażko | 2018 | "Suprunowa" '
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno, tondo - śr. 150 cm,
sygn. u dołu monogramem: ZB
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
2017 - wystawa indywidualna "Wnętrze", Galeria Kuratorium, Warszawa
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej/płótno, 60 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu na blejtramie: 'ZOFIA BŁAŻKO | "PRZYJACIELE" 2011 | olej na płótnie'
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
sygn. u dołu monogramem: ZB
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno, 175 x 80 cm,
sygn. p.d.: zB
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno lniane, 40 x 30 cm,
sygn. p.d.: Z.Błażko 2015
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany l.d.: `zb`
na odwrociu opisany na blejtramie: `ZOFIA BŁAŻKO | 2014, PARYŻ`
dołączony autorski certyfikat autentyczności podpisany przez artystkę
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno, 80 x 60 cm + 2 skrzydła boczne o wymiarach 80 x 30 cm z naciągniętym na krosno afrykańskim materiałem "Wax",
sygn. l.d.: Zb
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
Autoportret z Sacre Coeur, 2014
olej, płótno, 130 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno, 175 x 80 cm
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno, 110 x 162 cm,
sygn. p.d.: ZB oraz na odwrocie: Zofia Błażko, bez tytułu, olej na płótnie, Paryż , 2013
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej/płótno, 80 x 60 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `ZOFIA BŁAŻKO | "KLAUDIA 3", 2011, OLEJ`
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
węgiel, papier, 70 x 50 cm,
sygn. p.d. monogramem ZB oraz opisany na odwrocie
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
węgiel, papier, 70 x 50 cm,
sygn. p.d. monogramem Z B oraz opisany na odwrocie
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno, 150 x150 cm,
sygn. p.d. monogramem: Z B oraz opisany na odwrocie;
obraz zakwalifikowany na 24 FESTIWAL POLSKIEGO MALARSTWA WSPÓŁCZESNEGO w Szczecinie będzie na wystawie od 20 września do 20 listopada 2012
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
węgiel, papier, 150 x 75 cm,
sygn.
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
węgiel, papier, 150 x 75 cm,
sygn.
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno;
200 x 120 cm
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno;
175 x 80 cm;
sygn. na odwrocie
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno,
80 x 60 cm
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno,
200 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ZOFIA BŁAŻKO "SPOK J" 2010 / OLEJ
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
Olej, płótno;
80,5x60 cm
Sygn.p.d.:Z.B. I na krośnie: ZOFIA BŁAŻKO, 2011, KLAUDIA 2
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
Olej, płótno,120 x 100 cm
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
akryl, węgiel, papier,
150 x 85 cm,
sygn. na odwrocie: Zofia Błażko, Akt II, 2010
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno,
200 x 120 cm,
sygn. na krośnie: Zofia Błażko / "Klaudia" / 2010 / olej
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
Olej, płótno;
150x150 cm
Sygn. Na krośnie: ZOFIA BŁAŻKO 2010, TYTUŁ "ANIA"
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
olej, płótno;
200 x 120 cm;
sygn. p. d.: Z.B.