KOŁODZIEJCZYK Tomasz (ur. 1976, Szczecin)
akryl, płótno, 115 x 160 cm,
sygn. na odwrocie: 'MARINA | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 120 x 160 cm,
sygn. na odwrocie: PRZYSTAŃ JACHTOWA | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2019'
akryl, płótno, 113 x 145 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 65 cm,
sygn.na odwrocie: '"JACHT" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2017'
olej na płótnie, 40 x 50 cm, sygn.
akryl na płótnie, 65 x 81 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘„Przystań” Tomasz Kołodziejczyk 2018’
akryl, płótno, 80 x 120 cm, opisany na odwrocie: 'SOPOT MARINA | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2018'
akryl na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘"POMOSTY" TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2016’
akryl, płótno, 100 x 135 cm,
opisany na odwrocie: 'PRZYCUMOWANY JACHT | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2018'
akryl na płótnie, 65 x 92 cm
akryl na płótnie, 50 x 50 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘ "BEZ TYTUŁU" TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2017’
olej, płótno, 65.00 x 65.00 cm
opisany na odwrocie: "W ODDALI" TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2018
akryl, płótno, 100 x 150 cm,
akryl, płótno, 120 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
akryl na płótnie, 30 x 40 cm, sygn.
akryl na płótnie
40 x 50 cm
opisany na odwrociu
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 120 x 80 cm,
akryl, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
akryl, płótnie, 50x65 cm
opisany na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk Łódka 2016
akryl na płótnie , 50 x 70 cm, sygn.
akryl na płótnie, 50x70cm,
Akryl na płótnie, 70x70cm
Opisany na odwrocie
akryl, płótno, 80 x 120 cm,
opisany na odwrocie: ' "SPOKOJNY AKWEN" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2016'
akryl, płótno; 65 x 80 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: "JACHT" / TOMASZ KOŁODZIEJCZYK / 2016
akryl na płótnie, 70x70cm,
akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: PRZYSTAŃ RYBACKA | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2016
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ` "PORT RYBACKI" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2015`
akryl, płótno, 60 x 81 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
akryl, płóto, 70 x 70 cm, 2015
akryl, płótno, 60x81 cm
opisany na odwrocie: "HYDROPLAN" TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2015
akryl/płótno, 60 x 92 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ` "ZIELONA PRZYSTAŃ | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2015`
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ` "ŁODZIE" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2015`
akryl na płótnie, 40x50 cm
akryl, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 73 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
Widok na molo w Sopocie, 2015 r.
akryl/płótno, 70 x 80 cm
na odwrociu opisany: ```WIDOK NA MOLO W SOPOCIE`` | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2015`
akryl, płótno, 65x100 cm
opisany na odwrociu: "PLAŻA" TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2015
akryl/płótno, 60 x 60 cm
na odwrociu opisany: ```LETNI WIECZÓR`` | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2014`
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 50x80 cm
akryl na płótnie, 50 x 70 cm, sygn.
akryl, płótno, 88,5 x 116 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 72 x 100 cm
na odwrociu opisany: `"PRZEPRAWA" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2014`
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 60 x 90 cm
na odwrociu opisany: `"NIEDZIELA" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2014`
olej, płótno, 54x65 cm
opisany na odwrocie: "ŁODZIE" TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2014
akryl/płótno, 60 x 100 cm
na odwrociu opisany: `"CZARNA ŁÓDŹ" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2014`
akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 60 x 81 cm
na odwrociu opisany: `"CZERWONA LINIA" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2014`
akryl/płótno, 72 x 110 cm
na odwrociu opisany: `"WEJŚCIE DO PORTU" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2014`
akryl, płótno, 65 x 81 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: `"ŻÓŁTA ŁÓDŹ" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2013`
akryl, płótno, 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
akryl/płótno, 70 x 90 cm
na odwrociu opisany: `"MARINA" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2013`
akryl, płótno, 73x92 cm
opisany na odwrocie: "PO SZTORMIE" TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2013
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: tytuł, autor, data
akryl/płótno, 50 x 70 cm, sygn.
akryl, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU" TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2013
akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Kuter Tomasz Kołodziejczyk 2013
akryl/płótno, 50 x 70 cm
akryl/płótno, 50 x 80 cm
na odwrociu opisany: `:ŻÓŁTE ŁODZIE" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2013`
akryl/płótno, 100 x 120 cm
na odwrociu opisany: `"PRZYSTAŃ" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2013`
estymacja: 3 000 - 6 000 zł
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `"KUTER" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2013`
akryl, płótno, 65 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 60x100 cm
opisany na odwrocie:"RED SHIP"/TOMASZ KOZŁOWSKI/2013
akryl/płótno, 65 x 100 cm
na odwrociu opisany: "JESIENIĄ NA MOLO" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2013`
akryl/płótno, 40 x 60 cm
na odwrociu opisany: `"PORANNA KAWA II" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2013`
akryl, płótno, 60 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 65 x 92 cm
na odwrociu opisany: `"MORZE" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2013`
akryl, płótno, 50 x 80,
sygn. na odwrocie: W PORCIE/TOMASZ KOŁODZIEJCZYK/2013
akryl, płótno, 90 x 100 cm
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 70 x 50 cm
na odwrociu opisany: `"JACHT" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2012`
olej, płótno, 30 x 50 cm,
opisany na odwrocie: "Rejs" / Tomasz Kołodziejczyk / 2013 / OBRAZ POWSTAŁ DLA WSPARCIA / FUNDACJI SYNAPSIS
akryl/płótno, 60 x 81 cm
na odwrociu opisany: `Kołodziejczyk Tomasz | "Bezruch" | 2012`
akryl, płótno, 65 x 92 cm
sygn. na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk/Po sezonie/2012
akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 40x40 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /Tomasz Kołodziejczyk "BEZ TYTUŁU" 2012/
akryl/płótno,
54 x 73 cm,
sygn.
akryl/płótno, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Tomasz Kołodziejczyk | "Poranna kawa" | 2012`
akryl, płótno, 40 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno
40 x 40 cm
olej, akryl/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `"Molo" | Tomasz Kołodziejczyk | 2012`
akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk 2012
akryl/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Tomasz Kołodziejczyk | "Spojrzenie" | 2012`
Olej, akryl, płótno; 75 x 130 cm
Sygn. na odwrocie: Rozmowa Tomasz Kołodziejczyk 2012
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 40 x 60 cm,
akryl /płótno, 60 x 100 cm
na odwrociu opisany: ' "Dwie łodzie" | Tomasz Kołodziejczyk | 2012'
akryl, płótno, 60 x 60 ,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 60x60 cm
sygn. i opisany na odwrocie /Tomasz kołodziejczyk "SOPOT? 2012/
olej, płótno, 70 x 110,
sygn. na odwrocie: Poranek/Kołodziejczyk Tomasz/2012
olej/płótno, 46 x 55 cm
na odwrociu opisany: ` "Piątek" | Kołodziejczyk Tomasz | 2012`
akryl, płótno,
40 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: "Basen portowy"/ Kołodziejczyk Tomasz/ 2011
akryl, płótno, 50 x 80,
sygn. na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk /Spacer/ 2012
akryl, płótno, 30 x 40 cm;
sygn. na odwrociu: `Tomasz Kołodziejczyk / Okręt / 2012`
akryl, płótno,
50 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: "Dwie żółte łodzie"/ Kołodziejczyk Tomasz/ 2011
olej, płótno,
50 x 90 cm
na odwrocie: Ojcostwo/Kołodziejczyk Tomasz/2012
akryl/płótno,
30 x 40 cm
na odwrociu opisany: `"Przed burzą" | Tomasz Kołodziejczyk | 2011`
akryl, płótno, 30 x 40 cm,
sygn., dat. i opis na odwrocie
akryl/płótno, 30 x 40 cm
na odwrociu opisany
Olej, płótno; 50 x 70 cm
Na odwrocie: Bez tytułu/ Tomasz Kołodziejczyk/ 2011
akryl/płótno,
30 x 40 cm
na odwrociu opisany: ` "NABRZEŻE II" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2011`
akryl/płótno,
40 x 60 cm
na odwrociu opisany: ` "NABRZEŻE" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2011`
akryl, płótno,
50 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk, Koniec lata 2011
Olej, płótno;
50 x 70 cm
Sygn. na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk
Przystań na wschodzie, 2011 r.
olej/płótno, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Tomasz Kołodziejczyk | "Przystań na wschodzie" | 2011`
olej, płótno,
50 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: Kołodziejczyk
akryl, płótno,
50 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk, Przystań VII, 2011
akryl, płótno;
54 x 73 cm;
sygn. na odwrocie: Kołodziejczyk, Przystań VI, 2011
akryl, płótno;
50 x 90 cm;
sygn. na odwrocie: Kołodziejczyk, Wisła Śmiała, 2011
Akryl, płótno;
50x70 cm
Sygn. na odwrocie: tomasz kołodziejczyk "Przystań IV" 2011
olej/płótno,
50 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `tomasz kołodziejczyk ?Przystań" 2011`
olej, płótno;
73 x 92 cm;
sygn. na odwrocie: tomasz kołodziejczyk "port IV" 2011
olej, płótno; wym.
50 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: tomasz kołodziejczyk "przystań" 2011
olej/płótno,
50 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ` "Port II" | Tomasz Kołodziejczyk | 2010`
Akryl, płótno;
50,5x70,5 cm
Sygn.na odwrocie: Port III/ 2010 Tomasz Kołodziejczyk
akryl, płótno,
80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk 2010/ z cyklu "Skrzyżowania"/"Lińsk"
akryl, płótno,
40x60 cm,
sygn. na odwrocie: "Maska Tomasz Kołodziejczyk 2007"
Akryl, płótno;
80x101 cm
Sygn. Na odwrocie: "Wiadukt"/ Tomasz Kołodziejczyk/ 2010
akryl/płótno,
100 x 73 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ` "TRIO" | Tomasz Kołodziejczyk | 2010`
Akryl, płótno;
50,5 x 70,5 cm
Sygn. na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk/ 2010
olej, płótno;
60 x 80 cm;
sygnowany na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk "Port I" 2010
olej/płótno,
100 x 120 cm
sygn., dat. i opisany na odwrociu