HANKOWSKI Janusz (ur. 1933)
technika mieszana/papier, 48,5 x 30 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'JHankowski | 64'
cena wywoławcza: Wykup abonament
HANKOWSKI Janusz (ur. 1933)
tech. mieszana, kolaż, deska, wym. 67 x 24 cm,
sygn. p.ś.: J. Hankowski, 1966/7
HANKOWSKI Janusz (ur. 1933)
Olej, płótno; 40 x 53 cm
Sygnowany na odwrocie: JANUSZ HANKOWSKI | POKŁON | 40 x 52 cm | ol. na płótnie
HANKOWSKI Janusz (ur. 1933)
technika mieszana, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. p. g.: J. Hankowski / 73
HANKOWSKI Janusz (ur. 1933)