BÜSCHELBERGER Anton (1869 - 1934)
model dla wytwórni Karl Ens Volkstedt
porcelana, farby naszkliwne; wys. 26 cm, podstawa 39 x 10 cm;
sygn. kobaltem na nie szkliwionym spodzie:
litery E N S pomiędzy skrzyżowanymi liniami umieszczonymi na pionowej kresce osadzonej na krzyżaku, ryte: 2471/ 4.
Niemcy, Volkstedt (Turyngia), Porzellanfabrik Karl Ens, XX w. (po 1920?)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Brąz, czarny marmur (podstawa), wys. całk. 29 cm, podstawa 3 x 21 x 10 cm
Sygnatura ryta: A | Büschelberger; stempel berlińskiej odlewni: KRAAS | BILDGIESSERAI
brąz patynowany,
52 x 58 cm
sygnowany na podstawie: A. Buschelberger
brąz patynowany,
33 x 63 cm