JACKOWSKI Franz von (1885-1974)
Olej, płótno, 63,5 x 78,5 cm,
sygn. l.d.: Fr. v. Jackowski.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno, 63,5 x 78,5 cm,
sygn. l.d.: Fr. v. Jackowski.
olej/płótno, 48,5 x 58 cm
sygnowany p.d.: 'Fr. v. Jackowski'
na krosnach papierowa nalepka opisana odręcznie: 'Franz v. Jackowski | Blick auf Ort' oraz pieczątka
olej/płótno, 119 x 150 cm
sygnowany p.d.: 'F. v. Jackowski'
Gorzanów - pałac zimową nocą, lata 1940-50.
olej, płyta, 50 × 60 cm
sygn. p.d.: F.v.Jackowski
Wiosenny widok na Śnieżne Kotły, 1929
olej, tektura,
46 x 62 cm
sygn. l. d.: F. v. Jackowski 29