SADOWSKA Paulina (ur. 1985)
Z cyklu Shame, Bez tytułu, 2008 r.
olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SADOWSKA PAULINA | 'UNTITLED' | 40 x 50 | 2008 | OLEJ, PŁÓTNO'
cena wywoławcza: Wykup abonament
SADOWSKA Paulina (ur. 1985)
akryl, płótno, 40 × 30 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
SADOWSKA Paulina (ur. 1985)
olej/płótno, 30 x 40 cm
na odwrociu opisany: `PAULINA SADOWSKA | `UNTITLED | 2009 | OIL ON CANVAS`
SADOWSKA Paulina (ur. 1985)
olej, płótno, 90 x 70 cm,
sygn i opisany na odwrocie
SADOWSKA Paulina (ur. 1985)
olej, płótno, 27x35 cm,
sygn. i opisany na odwrocie / PAULINA SADOWSKA UNTITLED 2009 OIL ON CANVAS/
SADOWSKA Paulina (ur. 1985)
Olej, płótno, 100 x 68 cm
opisany na odwrocie: PAULINA SADOWSKA/UNTITLED/OIL ON CANVAS/2010
SADOWSKA Paulina (ur. 1985)
animacja, wideoscreen, s. 16:9,
29x42 cm,
sygn. Praca finałowa III Festiwalu Sztuki Młodych Przeciag w Szczecinie 2011.
SADOWSKA Paulina (ur. 1985)
Olej, płótno;
75 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: PAULINA SADOWSKA/ UNTITLED/ OIL ON CANVAS/ 2010
SADOWSKA Paulina (ur. 1985)
Olej, płótno;
40x50 cm
SADOWSKA Paulina (ur. 1985)
Olej, płótno;
30x40 cm
Sygn. Na odwrocie: PAULINA SADOWSKA/ `UNTITLED/ 2009/ OIL ON CANVAS
SADOWSKA Paulina (ur. 1985)
Akwarela, papier;
27,5 x 18 cm w świetle passe-partout
Sygn. na odwrocie: PAULINA SADOWSKA/ GWIAZDA TURNUSU/ 2008/ AKWARELA
SADOWSKA Paulina (ur. 1985)
olej, płótno
75 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Paulina Sadowska/ UNTITLED/ oil on canvas/ 2010