KAPLIŃSKA Małgorzata (ur. 1975)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. na odwrociu
olej, tektura
29.3x66.7 cm (w św.p-p)
sygn. na odwrociu
olej, akryl, tektura 30.7x48.5 cm (w św.p-p)
sygn. na odwrociu
akryl, tusz, pastel, tektura
55.7x54 cm, 55.7x15.4 cm
sygn. na odwrociu
olej, tektura
68.7x69.5 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
50x50 cm
sygn. dat. p.d.
olej, tektura
50x30 cm
sygn. na odwrociu,
tusz, akryl, tektura,
50x50 cm
sygn. p.d.
olej kredka tektura
32.5x34.5
sygn. p.d.
olej akryl, tektura
38x38
sygn. dat. p.d.
olej tektura
50x70
sygn. dat. p.d.
olej płótno
70x40
sygn. dat. p.d.
olej płótno
110x110
sygn. dat. p.d.
olej akryl, tusz, tektura
40x45.5