DOMŻALSKI Andrzej (ur. 1945 r.)
Olej na płótnie, 100 cm x 130 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
W podróży na drugi kontynent, 2019 r.
olej na płótnie, 140 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘And. Domżalski 2019’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘TYTUŁ: | „W PODRÓŻY NA DRUGI KONTYNENT” | AUTOR: | ANDRZEJ DOMŻALSKI | ROK 2019 | And. Domżalski’
W poszukiwaniu raju na ziemii, 2019
Olej na płótnie, 100 cm x 140 cm
Kapelusze na wietrze, z cyklu Latawce
Olej, akryl, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. p.d.: And. Domżalski 2019 i opisany na odwrocie.
olej na płótnie, 130 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Andrzej Domżalski 2018 r.’
opisany na odwrociu: ‘TYTUŁ: | „POWER LADY” | AUTOR: | ANDRZEJ DOMŻALSKI | ROK 2019 | Andrzej Domżalski’
olej/płótno, 150x100 cm
olej na płótnie, 140 x 100 cm
olej na płótnie, 140 x 100 cm
olej na płótnie, 130 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘And. Domżalski 18’
opisany na odwrociu: ‘Tytuł: AKT W BŁĘKICIE, Autor: ANDRZEJ DOMŻALSKI, Rok: 2019, And. Domżalski’
olej, akryl na płótnie, 130 x 100 cm
akryl na płótnie, 130 x 90 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘And. Domżalski 2018 r.’
Opisany na odwrocie: ‘ANDRZEJ DOMŻALSKI „AKT” ROK 2018’
Olej, akryl, 130 x 90 cm, 2018 r.,
sygn. p.d.: And. Domżalski 2018 oraz na odwrocie.
olej na płótnie, 100 x 130 cm
akryl, olej na płótnie, 130 x 80 cm
Sygnowany p. d. róg.
akryl na papierze, 80 x 60 cm
olej, akryl na płótnie, 130 x 90 cm
olej na płótnie, 130 x 90 cm
olej na płótnie, 130 x 90 cm
Olej, akryl, płótno, 130 x 80 cm,
sygn. p.d.: And. Domżalski 2017 i opisany na odwrocie.
akryl, olej, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. p.d.: 'And Domżalski 2018 r.' na odwrocie: 'BIAŁE TANGO | ANDRZEJ DOMŻALSKI | ROK 2018'
akryl na płótnie, 90 x 130 cm
Olej na płótnie, 130 x 90 cm
Manekin z cyklu Czerwone latarnie 2017
Olej, akryl, płótno, 130 cm x 80 cm,
sygn. p.d.: Andrzej Domżalski 2017 i opisany na odwrocie.
Olej i akryl na płótnie, 90 x 130 cm
Olej, akryl na płótnie, 130 x 90 cm
Akryl, olej na płótnie, 130 x 80 cm
Olej na płótnie, 130 x 90 cm
akryl/płótno, 100 x 130 cm
sygn. p.d.: And Domżalski 2015 r.
sygn. i opisany na odwrociu: AUTOR:/ANDRZEJ DOMŻALSKI, TYTUŁ:/"ZWIĄZKI NIEFORMALNE" /AKRYL, 100 x 130 CM/2015 ROK/ Andrzej Domżalski
Akryl, olej na płótnie, 120 x 80 cm
Ucieczka od rzeczywistości, 2016
Akryl, olej na płótnie, 100 x 130 cm
Olej, akryl na płótnie, 120 x 80 cm
Olej na płótnie, 80 x 120 cm
olej, akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d. oraz opisany na odwrocie
sygn. p.d. oraz na odwrocie
Akryl na płótnie, 100 x 125 cm
Akryl na płótnie, 120 x 80 cm
Akryl na płótnie, 125 x 100 cm
akryl, karton, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
olej, akryl, płótno, 90x90 cm
sygn. And. Domżalski 2015, opisany na odwrocie: ANDRZEJ DOMŻALSKIE TYTUŁ: Fascynacje olej 2015
akryl, pastel, karton, 16x25,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: Andrzej Domżalski, opisany na odwrocie: Dla Przylądka Andrzej Domżalski pastel akryl 2015
olej, akryl, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. p.d.: And. Domżalski
Bez tytułu, z cyklu Razem, 2014
akryl, papier, 80 x 60 cm, sygn. p.d.
akryl, pastel, tektura, 100 x 70 cm,
sygn. p.d. And Domżalski
akryl, olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
akryl, płótno, 100x130 cm
sygn. p.d.: And Domżalski 2015 r., opisany na odwrocie: ANDRZEJ DOMŻALSKI, TYTUŁ: "ZWIĄZKI NIEFORMALNE" 2015 ROK
tusz, węgiel, 34x50 cm w świetle passe-partout, 50x70 cm w oprawie
sygn. p.d. Andrzej Domżalski, opisany na odwrocie: Andrzej Domżalski "Para" rok 2008 r. Andrzej Domżalski
akryl, karton, technika własna, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: And. Domżalski
akryl, olej, płótno, 90 x 90 cm.,
sygn. p.d.: Andrzej Domżalski 2010 i na odwrocie
akryl płótno,130x100 cm
sygn. p.d. Andrzej Domżalski 2014, opisany na odwrocie: ANDRZEJ DOMŻALSKIE "AKT" tech. AKRYL ROK 2014 Andrzej Domżalski
akryl, olej, płótno, 90 x 100 cm,
sygn. p.d.: Andrzej Domżalski i na odwrocie
akryl, tektura, 70 x 60 cm,
sygn. p.d.: And. Domżalski 13
akryl, karton,100 x 70 cm,
sygn. p.d. And. Domżalski 13.
Akryl, tusz, pastel, papier, 15,5x25 cm w świetle oprawy, 30x40 cm w oprawie
sygn. p.d.: Andrzej Domżalski
akryl, płótno,100x90 cm
sygn. p.d.: ANDRZEJ DOMŻALSKI, opisany na odwrocie
akryl, tektura, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: And. Domżalski 2011 r
akryl, płótno, 100 x 90 cm
sygnowany p.d.: "ANDRZEJ DOMŻALSKI 2010",
opisany na odwrocie: "ANDRZEJ DOMŻALSKI tytuł: "Razem" tech. AKRYL Rok 2010 wym. 90x100 cm"
akryl, tusz, papier, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: And. Domżalski 2013
akryl, tektura, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.
akryl, płótno,
100 x 90 cm
olej, akryl, płótno,
95 x 90 cm;
sygn. p. d.: ANDRZEJ DOMŻALSKI;
tusz, akryl, węgiel, papier, 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: And. Domżalski
tusz, akryl, węgiel, papier,
70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: And. Domżalski 09
tusz, akryl, węgiel, papier,
70 x 50 cm;
technika własna, papier; 69 x 49 cm
sygn. p.d. Andrzej Domżalski