MAKIEŁA-ORGANISTY Katarzyna (ur. 1984, Hrubieszów)
Martwa natura na czerwonym, 2011
olej, płótno, 100 x 115 cm,
sygn. na odwrocie: 'KATARZYNA MAKIEŁA, | MARTWA NATURA NA CZERWONYM, | 2011, OL. PŁ., 100 x 115'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno;
wym.: 70 x 75 cm;
sygn. i tyt. na odwrocie.
olej, płótno,
73 x 92 cm
sygn. na odwrocie: KATARZYNA MAKIELA / PRZEDMIOTY NA
CZARNYM / 2010, OL. PL., 73 X 92
estymacja 3 000 - 3 800 zł
olej, płótno,
46 x 55 cm;
opisany na odwrocie: KATARZYNA MAKIEŁA/ Martwa natura 55 x 46/ olej, płótno 2011
Martwa natura z trzema przedmiotami, 2010
olej, płótno;
38 x 55 cm;
sygn. na odwrocie: Katarzyna Makieła, Martwa natura z trzema przedmiotami
olej, płótno;
50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: Martwa natura 2009 Katarzyna Makieła
Martwa natura z niebieską szklanką, 2009
olej, płótno;
90 x 60 cm
sygn. na odwrocie: Katarzyna Makieła