VAGH-WEINMANN Elmer (Budapeszt 1906 - ?)
Olej na płótnie
Syg. p.d. i zatytułowany na odwrocie
54 x 64,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej na płótnie
65 x 81 cm
Olej na płótnie
Syg. l.d.,
Powtórnie sygnowany i zatytułowany na odwrocie
74 x 54 cm
Les amoureux sous les arbres (1959)
Olej / płótno
Sygnowany i datowany p.d.
50 x 61,5 cm
Olej / płótno
Sygnowany p.d., Powtórnie sygnowany na odwrocie
66 x 81 cm