PAVIL Ilya Anatolevitch/Elie Anatole (1873 Odessa - 1944 Rabat)
Portret córki artysty w błękitnym szlafroku, 1930 r.
olej/płótno, 41 x 33 cm
sygnowany p.d.: 'E. A. Pavil'
na odwrociu nalepka z datowaniem i potwierdzeniem autorstwa pracy przez córkę artysty
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.
olej, sklejka
38x61 cm
Olej na płótnie
Syg. p.d.
46 x 33 cm
Akwarela, papier
Syg. l. d.
28 x 45 cm (w świetle passe-partout)