BORYSŁAWSKA Elżbieta
pastel suchy, 40 x 50 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BORYSŁAWSKA Elżbieta
pastel suchy, 50 x 60 cm, sygn.
BORYSŁAWSKA Elżbieta
Ul. Mikołajska, Kraków, 2009 r.
olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.
BORYSŁAWSKA Elżbieta
olej na płótnie, 50 x 60 cm, sygn.
BORYSŁAWSKA Elżbieta
Z cyklu: Cystersi - Widok z tarasu, 5.03.1994 r.
olej na płótnie, 32 x 46 cm, sygn.
BORYSŁAWSKA Elżbieta
olej/płótno, 64,5 x 65 cm, sygn.
BORYSŁAWSKA Elżbieta
Z cyklu: Z okna pracowni-Cystersi, 1988 r.
olej/płótno,
41 x 32 cm,
sygn.
BORYSŁAWSKA Elżbieta
olej/płótno,
33 x 37 cm,
sygn.
BORYSŁAWSKA Elżbieta
akwaforta, akwatinta/papier
27,5 x 34,5 cm
BORYSŁAWSKA Elżbieta
BORYSŁAWSKA Elżbieta
olej, technika własna/płótno, 31,5 x 34,5 cm, sygn.