GODLEWSKA Renata (ur. 1953 Jarocin)
Wspomnienie z dzieciństwa, 1993 r.
olej, płótno, 130 x 100, sygn. na odwrocie: RENATA GODLEWSKA / WSPOMNIENIE Z DZIECIŃSTWA" OLEJ 1993 R / 95 X 130
cena wywoławcza: Wykup abonament
Ucieczka z wielkiego miasta, 1991
olej, płótno, 110 x 150 cm,
sygn. l.d.: 'RG' oraz opisany na odwrocie: 'RENATA GODLEWSKA | "UCIECZKA Z WIELKIEGO MIASTA" - OLEJ 1991 R'
olej, płótno, 150 x 90 cm,
sygn. l.d.: monogramem RG oraz opisany na odwrocie: MUZYKA, KOBIETA I... PIES | 90 x 150 OLEJ | RENATA GODLEWSKA
olej, płótno, 130 x 95 cm,
sygn. l.d. monogramem RG oraz opisany na odwrocie
olej, płótno, 115 x 135 cm,
sygn. l.g.: monogramem RG, opisany na odwrocie: RENATA GODLEWSKA | "Mewy" OLEJ 135 x 115
olej, płótno, 110 x 150 cm,
niesygnowany
olej, płótno, 120 x 150 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 120 x 150 cm,
sygn. l.d. monogramem GR oraz na odwrocie
olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. l.d.: monogramem GR