DROGOWSKI Jarema (ur. 1984)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DROGOWSKI Jarema (ur. 1984)
DROGOWSKI Jarema (ur. 1984)
DROGOWSKI Jarema (ur. 1984)
serigrafia na papierze
DROGOWSKI Jarema (ur. 1984)
olej/płótno
159x133
DROGOWSKI Jarema (ur. 1984)
rysunek
29x18
DROGOWSKI Jarema (ur. 1984)