JANIGA Maria (ur. 1952)
olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: m. janiga 2019
cena wywoławcza: Wykup abonament
JANIGA Maria (ur. 1952)
JANIGA Maria (ur. 1952)
JANIGA Maria (ur. 1952)
papier-mâché, 80 x 130 cm
JANIGA Maria (ur. 1952)