GDOWICZ Szymon (ur. 1983 r.)
akryl/tektura przyklejona na płytę, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: `symbol | 07`
na odwrociu opisany: `Szymon Gdowicz`
cena wywoławcza: Wykup abonament
GDOWICZ Szymon (ur. 1983 r.)
rysunek, tusz, ołówek, płótno,
60 x 65 cm;
sygn. na blejtramie: Sz. Gdowicz
GDOWICZ Szymon (ur. 1983 r.)
rysunek, tusz, ołówek, płótno
60 x 65 cm;
GDOWICZ Szymon (ur. 1983 r.)
olej, płótno, 46 x 50 cm;
sygn. p. d.: ? / 07 / Szymon Gdowicz / ?Talent?
sygn. na odwrocie: 07 / Szymon Gdowicz
GDOWICZ Szymon (ur. 1983 r.)
olej, płótno, 46 x 50 cm;