ADAMCZYK Justyna (ur. 1981, Warszawa)
kredka, akryl na kartce, 42,5 x 32 cm (z oprawą), 2013
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna/płótno, 60 x 70 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `Justyna Adamczyk JAK PRAWDZIWY SERYJNY. 2009.`
akryl, len, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
technika własna, płótno, 60x70 cm
opisany na odwrocie: Justyna Adamczyk WACHLARZ SMAKÓW 2009
technika własna/płótno, 70 x 60 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: ` SZCZUR 2009 Justyna Adamczyk`