PACZKOWSKI Dariusz (ur. 1971)
Kultura na Glińskiego nogach, 2015
spray na płótnie, 100x70cm,
cena wywoławcza: Wykup abonament
PACZKOWSKI Dariusz (ur. 1971)
Tradycyjnie homogeniczny, 2015
spray, akryl na płótnie 40x60 cm
PACZKOWSKI Dariusz (ur. 1971)
akryl, szablon/płótno, 95 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Dariusz Paczkowski | 2013`
PACZKOWSKI Dariusz (ur. 1971)
akryl/płótno, 170 x 90 cm
na odwrociu sygnowany i datowany
PACZKOWSKI Dariusz (ur. 1971)
Lenin, edycja 5/25, 1987/2012 r.
ręczny szablon, akryl, serigrafia/płótno, 70 x 50 cm
na odwrociu opisany: 'D. Paczkowski | E 5/25 1987/2012'