BĘC Dominika
olej, płótno, 35 x 45 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
BĘC Dominika
olej/płótno,
50 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
BĘC Dominika
Olej, płótno;
33x45 cm
Sygn.na odwrocie: BĘC/ DOMINIKA/ `08
BĘC Dominika
Akryl, płótno;
70x50 cm
Sygn.na odwrocie: 50x70/ BĘC/ BANDA KRÓLA LWA/ 2011
BĘC Dominika
olej, płótno;
70 x 100 cm;
sygn. na odwrocie
BĘC Dominika
olej, płótno;
40 x 45 cm;
sygn. na odwrocie
BĘC Dominika
olej, płótno;
30 x 37 cm;
sygn. na odwrocie: Domi Bęc 30 x 37 / 2008 R
BĘC Dominika
Olej, płótno;
35x45 cm
Sygn. Na odwrocie: D.BĘC/ 2010/ PLAŻOWICZKA/ 45X35
BĘC Dominika
Olej, płótno;
45 x 35 cm
Sygn. na odwrocie: DOMINIKA/ BĘC` 10/ "PRZEDSZKOLAKI"
BĘC Dominika
Olej, płótno;
45 x 35 cm
Sygn. na odwrocie: "Łabędz"/ BĘC D. 2010/ 45 x 35
BĘC Dominika
BĘC Dominika
olej, płótno;
30 x 37 cm
sygn. na odwrocie: Bęć ?68/ "Fafinka"
BĘC Dominika
olej, płótno;
30 x 37 cm
sygn. na odwrocie DOMINIKA BĘC/ 2008
BĘC Dominika
olej, płótno; 37 x 30 cm
sygn. na odwrocie: "FAFIK II"/ BĘC D./ 2008