DĄBROWSKA Agnieszka
olej na płótnie, 97 x 130 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DĄBROWSKA Agnieszka
olej na płótnie, 110 x 135 cm, sygn.
DĄBROWSKA Agnieszka
olej/płótno, 97 x 135 cm, sygn.
DĄBROWSKA Agnieszka
olej/płótno, 97 x 130 cm, sygn.
DĄBROWSKA Agnieszka
OLEJ
97x130
1996
SYG. NA ODWROCIE