NEILLOT Louis (1898 Vichy - 1973 Paryż)
Most w Bellevue - Meudon, 1929 r.
olej, płótno, 60 × 70 cm
sygn. i dat. l. d.: L. NEILLOT/1929
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 60 × 70 cm
sygn. i dat. l. d.: L. NEILLOT / 1929
olej/płótno, 60 x 70 cm
sygnowany i datowany l. d.: `L. NEILLOT | 1929`
MOST W BELLEVUE - MEUDON, 1929 R.
olej/płótno,
60 x 70 cm
sygnowany i datowany l. d.: "L. NEILLOT | 1929"
Most w Bellevue-Meduon, 1929 r.
olej/płótno,
60 x 70 cm