1 zł
2 600 000 zł

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Ograniczone serca nie odmierzają nieskończoności, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Ograniczone serca nie odmierzają nieskończoności" Anna Zalewska 2019'

cena wywoławcza: Wykup abonament

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Korowód gwiazdy, 2017 r.

technika własna na płótnie, 110 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘Zalewska’

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Karuzela chwil zapomnianych, 2018 r.

technika własna na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Zalewska’
opisany na odwrociu: ‘„Karuzela chwil zapomnianych” Anna Zalewska 2018’

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Kruchej duszy zgubiłem ideały, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Kruchej duszy zgubiłem ideały" Anna Zalewska 2019'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Padał deszcz na dnie duszy mej, 2019 r.

akryl/płótno, 110 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Padał deszcz na dnie duszy mej" Anna Zalewska 2019'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Ślepe cienie duszy, 2018 r.

opisany na odwrociu: ‘„Ślepe cienie duszy” Anna Zalewska 2018’

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Gasną słońca cienie, 2018 r.

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Echa przeszłości, 2018 r.

akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Echa przeszłości" Anna Zalewska 2018'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Czar się w dumę stroi, 2018 r.

technika własna/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany .d.: 'Zalewska'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Ślepe cienie wyobraźni, 2018 r.

technika własna na płótnie, 100 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘”Ślepe cienie wyobraźni”, Anna Zalewska 2018’

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Wyobraźnia beztroskę pogania, 2018 r.

technika własna/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Wyobraźnia beztroskę pogania" Anna Zalewska 2018'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Zwycięstwo w kręgach wyobraźni zapisane, 2018 r.

akryl, technika własna/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Zwycięstwo w kręgach wyobraźni zapisane" Anna Zalewska 2018'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Szept, 2018 r.

Opisany na odwrocie: ‘”Szept” Anna Zalewska 2018’

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Gasną szepty w blasku wyobraźni, 2018 r.

technika własna/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: ''Gasną szepty w blasku wyobraźni' | Anna Zalewska 2018'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Myśli sen zapalają, 2018 r.

technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Zalewska’
Opisany na odwrocie: ‘„Myśli sen zapalają” Anna Zalewska’

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Cisza pośród gwiazdozbiorów duszy krąży, 2018 r.

technika własna/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Cisza pośród gwiazdozbiorów duszy krąży" Anna Zalewska 2018'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Echa wyobraźni wyrwane, 2018 r.

sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Echa wyobraźni wyrwane" Anna Zalewska 2018'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Karuzela wątpliwości, 2018 r.

technika własna na płótnie, 60 x 100 cm

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Karuzela chwil niepoznanych, 2018 r.

technika własna/płótno, 110 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Karuzela chwil niepoznanych" Anna Zalewska 2018'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Ciszą zahipnotyzowany, 2017 r.

technika własna na płótnie, 110 x 70 cm
opisany na odwrocie: ‘"Ciszą zahipnotyzowany" Anna Zalewska 2017’

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Cisza wyobraźnię kołysze, 2018 r.

technika własna/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Cisza wyobraźnię kołysze" Anna Zalewska 2018'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Chwytam ciszę, aby zwolnić czas, 2018 r.

sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Chwytam ciszę, aby zwolnić czas" Anna Zalewska 2018'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Sen w ciszy wyrzeźbiony, 2018 r.

Opisany na odwrocie: ‘"Sen w ciszy wyrzeźbiony" Anna Zalewska 2018’

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Zagubiony w krzyku megafonów, 2018

technika własna, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: 'Zalewska' oraz opisany na odwrocie: ' "Zagubiony w krzyku megafonów" Anna Zalewska 2018'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Korowód snów, 2017 r.

technika własna na płótnie, 90 x 120 cm
Opisany na odwrocie: ‘ "Korowód snów" Anna Zalewska 2017’

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Mapa Twoich myśli, 2018 r.

sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Mapa Twoich myśli" Anna Zalewska 2018'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Echo, 2018 r.

technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Echo" Anna Zalewska 2018'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Szepty, 2018

technika własna, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. l.d.: 'Zalewska' oraz opisany na odwrocie: "Szepty" Anna Zalewska 2018

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Dusza bez imienia, 2016 r.

technika własna/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "Dusza bez imienia" | Anna Zalewska 2016'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Pustych słów niedoskonałość, 2017r.

technika mieszana na płótnie, 70x120cm
Sygnowany l. d. róg: ‘Zalewska’
Opisany na blejtramie: ‘"Pustych łów niedoskonałość" Anna Zalewska’

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Milczenie jest echem snów, 2017 r.

technika własna/płótno, 110 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Milczenie jest echem snów" Anna Zalewska 2017'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Lustra szepty odbijały, 2017r.

technika mieszana na płótnie, 110x80cm
Opisany na blejtramie: ‘Lustra szepty odbiły Anna Zalewska’

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Pustych szeptów niedoskonałość, 2017

technika własna, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. p.d.: 'Zalewska' oraz opisany na odwrocie: "Pustych szeptów niedoskonałość" Anna Zalewska 2017'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

W porzuconych słowach zagubiony, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: '"W porzuconych słowach zagubiony" Anna Zalewska 2017'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Niepewni bogowie, 2016r.

technika mieszana na płótnie, 120x120 cm
Opisany na blejtramie: ‘Niepewni bogowie, Anna Zalewska’

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Północ wśród cieni uklęknie, 2017 r.

technika własna/płótno, 150 x 60 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: ' "Północ wśród cieni uklęknie" Anna Zalewska'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Rzeczywistości ciche abstrakcje, 2017r.

technika mieszana na płótnie, 130x90cm

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Słowa w przestrzeni urwane, 2017 r.

technika własna/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: ' "Słowa w przestrzeni urwane" Anna Zalewska'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Karuzela luster, 2017r.

technika mieszana na płótnie, 100x70 cm
opisany na odwrocie: ‘"Karuzela luster" Anna Zalewska 2017’

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Gaśnie słońce w blasku luster, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: '"Gaśnie słońce w blasku luster" | Anna Zalewska'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Miejskie światła cieni, 2016r.

technika mieszana na płótnie, 70x140cm.
Sygn. p. d. róg: Zalewska

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

W szarości marzeń cisza gra, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 70 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: '"W szarości marzeń cisza gra" Anna Zalewska'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

W porzuconych słowach zagubiony, 2017

technika mieszana, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: Zalewska, opisany na odwrocie: "W porzuconych słowach zagubiony" Anna Zalewska 2017

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Cisza zaznaczona w gwiazdozbiorze, 2016

technika mieszana na płótnie, 100x100 cm

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Wolność w złoto się zamienia, 2017

technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.: 'Zalewska' oraz opisany na odwrocie

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Na końcu szarej tęczy, 2016 r.

technika mieszana/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Na końcu szarej tęczy" Anna Zalewska'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Wyobraźnia gubi piękne sny, 2016 r.

sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: 'Wyobraźnia gubi piękne sny Anna Zalewska'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Whispers of stone, 2016

technika mieszana na płótnie, 100x100 cm,
sygn. p. d.

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Płomienie wzruszeń zszarzały, 2016

technika mieszana na płótnie, 80x100 cm,
sygn. p. d.

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Chodźmy szukać dnia, 2016 r.

technika własna/płótno
90 x 120 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: '"Chodźmy szukać dnia" Anna Zalewska'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Rzeczywistość oślepia baśń, 2016 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: '"Rzeczywistość oślepia baśń" Anna Zalewska'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Milczenie było echem snów, 2016

sygn. p. d.: Zalewska oraz na odwrocie

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Strażnicy niewypowiedzianych słów, 2016

technika własna na płótnie, 100x100cm, sygn. p. d.

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

To the music wizards go, 2016 r.

sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: "'To the music wizards go" Anna Zalewska'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Wejdź w mojej duszy wątpliwości, 2016 r.

sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Wejdź w mej duszy wątpliwości" Anna Zalewska'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Duszy krzyk w niej usłyszę, 2016 r.

sygnowany l.d.: 'Zalewska'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Single thought, 2016

Akryl na płótnie, 170x140 cm

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Opadła kurtyna blasku, 2016 r.

technika mieszana/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Karuzela milczących figur, 2015

akryl na płótnie, 100x81cm

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Losów bezimienność, 2016 r.

akryl/płótno, 140 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: 'Losów bezimienność/ Namelessness of fortune Anna Zalewska'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Orszak stukonny, 2016

akryl na płótnie, 110x110cm, sygn. p. d.

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Sen skrzydlaty, 2016 r.

akryl/płótno
81 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: ' ''Sen skrzydlaty'' Anna Zalewska'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Dancing with silence, 2016 r.

akryl/płótno
140 x 80 cm
sygnowany p.d. 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: '"Dancing with silence" Anna Zalewska'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

The forgotten space, 2016

akryl, płótno, 110 x 110 cm,
sygn. l. d.: Zalewska oraz opisany na odwrocie

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

The lost memory, 2015 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany l.śr.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: 'Anna Zalewska ''The lost memory'' '

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Memory to hold, 2015

Akryl na płótnie, 120 x 120 cm

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Tribute to silence, 2015 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska''

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Cichy spektakl pośród zamkniętych myśli, 2015 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

A fragment of space, 2015

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Hope, 2015

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.: Zalewska

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Śpiewam z Tobą w Ciszy, 2015 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany śr.d.: `Zalewska`

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Puste szepty, 2015

akryl na płótnie, 80x120 cm

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Tysiące kryształowych wież do zdobycia, 2015 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany l.d.: `Zalewska`

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

The game of emotions, 2015

akryl, płótno, 100x100 cm
sygn.

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Confidence, 2015

Akryl na płótnie, 100x80 cm
Sygnowany z przodu

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Karuzela z madonnami, 2015 r.

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Zalewska`

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Gra umysłów i karuzela zapisanych wspomnień, 2015

akryl, płótnie, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Zalewska

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Last chance, 2015

akryl, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. p.d.: Zalewska

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Sterowane marzenia, 2015 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany l.d.: `Zalewska`

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Wspomnienie, 2015

akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d.: Zalewska

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Confused, 2015

akryl na płótnie, 100x80 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Szklana cisza, 2015 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Zalewska`

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

The winners path, 2015

akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. p.d.: A. Zalewska

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Chaos

akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. p.d. Zalewska 2015

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Addicted to love, 2015 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany l.d.: `Zalewska`

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Taniec myśli, 2015

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: Zalewska

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

A moment of silence, 2015

akryl na płótnie, 100x50 cm

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Szklane echo, 2015

akryl, płótno, 80x90 cm
sygn. p. d.: "Zalewska"

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Niezdolny do kontroli, 2015 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany l. śr.: `Zalewska`

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Portret triumfalny, 2014

akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. p.d.: Zalewska

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Droga we mgle, 2014 r.

akryl/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany p.d.: `Zalewska`

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Ściana Ciszy, 2015

akryl, płótno, 120x80 cm
sygn. l.d. Zalewska

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Portret z jabłkami, 2014

akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. l.d.: Zalewska

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Chance, 2014 r.

akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Zalewska`

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Portret w czerwieni, 2014

akryl na płótnie, 70x80 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Cytrynowy naszyjnik, 2014 r.

akryl/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany śr. d.: `ZALEWSKA`

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Pomiędzy światami , 2014

akryl, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. u dołu: Zalewska.

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Koncentracja

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Zalewska 2014

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Portret w czerwieni, 2014

akryl, płótno, 70x80 cm

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Portret Gronowy, 2014

akryl, płótno, 65x81 cm
sygn. Zalewska

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Sterowany, 2014

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.: ZALEWSKA

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Wyszeptaj Zwycięstwo, 2014 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany l.d.: `Zalewska`

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Nasłuchiwanie, 2014

akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d.: ZALEWSKA

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Portret różowy, 2014

akryl, płótno, 70 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

To The Finish Line, 2014 r.

akryl/płótno, 60 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Zalewska`

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Magiczny umysł, 2014

akryl, płótno, 70 x 80 cm
Artystka urodziła się w 1985r.

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Powrót króla, 20014

akryl na płótnie, 50x100 cm
sygnowany z przodu prawy dolny róg: Zalewska

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

A Minute To Go, 2014

akryl, płótno, 65 x 81 cm,
sygn. p.d.:Zalewska

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Biały rywal, 2014 r.

akryl/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany p.d.: `ZALEWSKA`

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Psy i papierowe samoloty, 2014

akryl, płótno, 80x70 cm
sygn. l.d.: Zalewska

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Ptaki na uwięzi, 2014

akryl na płótnie, 40 x 50 cm,
sygn. p. d. A.Zalewska

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Sweet blueberry cocktail, 2014 r.

akryl/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany p.d.: `ZALEWSKA`

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Powrót Przegranych, 2014 r.

akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `AZAlEWSka`

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Śpiący Woźnica, 2013

akryl na płótnie
60x50 cm
Sygnowana z przodu, prawy dolny róg

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Ptasie zaprzęgi, 2014

akryl na płótnie, 50 x 100 cm, sygnowany p. d.

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Indiańska baśń na trzy konie, 2014

akryl, płótno, 46 x 55 cm,
sygn. l.d.: A. Zalewska

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Wyścig wolności, 2014 r.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `A Zalewska`

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Kocie marzenia, 2014

akryl na płótnie, 70x70 cm,
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Czarolasy i końskie umysły, 2014 r.

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: `A.Zalewska`

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Przyjaciel, 2013

akryl na płótnie, 70x70 cm

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Stay with me, 2013

akryl na płótnie, 46x33 cm

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Na smyczy, 2013

Akryl na płótnie, 70 x 100 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Zabawa, 2013

Akryl na płótnie, 100 x 50 cm

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Na koniec świata, 2013

akryl na płótnie,
70x40 cm,
sygnowany p.d.

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Gęś, 2013

akryl na płótnie,
60x50 cm,
sygnowany p.d.

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Anioł, 2013

akryl na płótnie
70x50 cm
Sygnowany p.d.: A. Zalewska

ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Zatrzymać marzenie, 2012

Akryl na płótnie
30x40 cm

liczba obiektów: 127