ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Ograniczone serca nie odmierzają nieskończoności, 2019 r.
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Ograniczone serca nie odmierzają nieskończoności" Anna Zalewska 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika własna na płótnie, 110 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘Zalewska’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Karuzela chwil zapomnianych, 2018 r.
technika własna na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Zalewska’
opisany na odwrociu: ‘„Karuzela chwil zapomnianych” Anna Zalewska 2018’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Kruchej duszy zgubiłem ideały, 2019 r.
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Kruchej duszy zgubiłem ideały" Anna Zalewska 2019'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Padał deszcz na dnie duszy mej, 2019 r.
akryl/płótno, 110 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Padał deszcz na dnie duszy mej" Anna Zalewska 2019'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
opisany na odwrociu: ‘„Ślepe cienie duszy” Anna Zalewska 2018’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Echa przeszłości" Anna Zalewska 2018'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Czar się w dumę stroi, 2018 r.
technika własna/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany .d.: 'Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Ślepe cienie wyobraźni, 2018 r.
technika własna na płótnie, 100 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘”Ślepe cienie wyobraźni”, Anna Zalewska 2018’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Wyobraźnia beztroskę pogania, 2018 r.
technika własna/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Wyobraźnia beztroskę pogania" Anna Zalewska 2018'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Zwycięstwo w kręgach wyobraźni zapisane, 2018 r.
akryl, technika własna/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Zwycięstwo w kręgach wyobraźni zapisane" Anna Zalewska 2018'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Opisany na odwrocie: ‘”Szept” Anna Zalewska 2018’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Gasną szepty w blasku wyobraźni, 2018 r.
technika własna/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: ''Gasną szepty w blasku wyobraźni' | Anna Zalewska 2018'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Zalewska’
Opisany na odwrocie: ‘„Myśli sen zapalają” Anna Zalewska’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Cisza pośród gwiazdozbiorów duszy krąży, 2018 r.
technika własna/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Cisza pośród gwiazdozbiorów duszy krąży" Anna Zalewska 2018'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Echa wyobraźni wyrwane, 2018 r.
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Echa wyobraźni wyrwane" Anna Zalewska 2018'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika własna na płótnie, 60 x 100 cm
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Karuzela chwil niepoznanych, 2018 r.
technika własna/płótno, 110 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Karuzela chwil niepoznanych" Anna Zalewska 2018'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Ciszą zahipnotyzowany, 2017 r.
technika własna na płótnie, 110 x 70 cm
opisany na odwrocie: ‘"Ciszą zahipnotyzowany" Anna Zalewska 2017’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Cisza wyobraźnię kołysze, 2018 r.
technika własna/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Cisza wyobraźnię kołysze" Anna Zalewska 2018'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Chwytam ciszę, aby zwolnić czas, 2018 r.
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Chwytam ciszę, aby zwolnić czas" Anna Zalewska 2018'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Sen w ciszy wyrzeźbiony, 2018 r.
Opisany na odwrocie: ‘"Sen w ciszy wyrzeźbiony" Anna Zalewska 2018’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Zagubiony w krzyku megafonów, 2018
technika własna, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: 'Zalewska' oraz opisany na odwrocie: ' "Zagubiony w krzyku megafonów" Anna Zalewska 2018'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika własna na płótnie, 90 x 120 cm
Opisany na odwrocie: ‘ "Korowód snów" Anna Zalewska 2017’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Mapa Twoich myśli" Anna Zalewska 2018'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Echo" Anna Zalewska 2018'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika własna, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. l.d.: 'Zalewska' oraz opisany na odwrocie: "Szepty" Anna Zalewska 2018
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika własna/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "Dusza bez imienia" | Anna Zalewska 2016'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Pustych słów niedoskonałość, 2017r.
technika mieszana na płótnie, 70x120cm
Sygnowany l. d. róg: ‘Zalewska’
Opisany na blejtramie: ‘"Pustych łów niedoskonałość" Anna Zalewska’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Milczenie jest echem snów, 2017 r.
technika własna/płótno, 110 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Milczenie jest echem snów" Anna Zalewska 2017'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Lustra szepty odbijały, 2017r.
technika mieszana na płótnie, 110x80cm
Opisany na blejtramie: ‘Lustra szepty odbiły Anna Zalewska’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Pustych szeptów niedoskonałość, 2017
technika własna, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. p.d.: 'Zalewska' oraz opisany na odwrocie: "Pustych szeptów niedoskonałość" Anna Zalewska 2017'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
W porzuconych słowach zagubiony, 2017 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: '"W porzuconych słowach zagubiony" Anna Zalewska 2017'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika mieszana na płótnie, 120x120 cm
Opisany na blejtramie: ‘Niepewni bogowie, Anna Zalewska’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Północ wśród cieni uklęknie, 2017 r.
technika własna/płótno, 150 x 60 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: ' "Północ wśród cieni uklęknie" Anna Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Rzeczywistości ciche abstrakcje, 2017r.
technika mieszana na płótnie, 130x90cm
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Słowa w przestrzeni urwane, 2017 r.
technika własna/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: ' "Słowa w przestrzeni urwane" Anna Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika mieszana na płótnie, 100x70 cm
opisany na odwrocie: ‘"Karuzela luster" Anna Zalewska 2017’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Gaśnie słońce w blasku luster, 2017 r.
technika mieszana/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: '"Gaśnie słońce w blasku luster" | Anna Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Miejskie światła cieni, 2016r.
technika mieszana na płótnie, 70x140cm.
Sygn. p. d. róg: Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
W szarości marzeń cisza gra, 2017 r.
technika mieszana/płótno, 70 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: '"W szarości marzeń cisza gra" Anna Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
W porzuconych słowach zagubiony, 2017
technika mieszana, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: Zalewska, opisany na odwrocie: "W porzuconych słowach zagubiony" Anna Zalewska 2017
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Cisza zaznaczona w gwiazdozbiorze, 2016
technika mieszana na płótnie, 100x100 cm
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Wolność w złoto się zamienia, 2017
technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.: 'Zalewska' oraz opisany na odwrocie
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Na końcu szarej tęczy, 2016 r.
technika mieszana/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Na końcu szarej tęczy" Anna Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Wyobraźnia gubi piękne sny, 2016 r.
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: 'Wyobraźnia gubi piękne sny Anna Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika mieszana na płótnie, 100x100 cm,
sygn. p. d.
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Płomienie wzruszeń zszarzały, 2016
technika mieszana na płótnie, 80x100 cm,
sygn. p. d.
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika własna/płótno
90 x 120 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: '"Chodźmy szukać dnia" Anna Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Rzeczywistość oślepia baśń, 2016 r.
technika mieszana/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: '"Rzeczywistość oślepia baśń" Anna Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Milczenie było echem snów, 2016
sygn. p. d.: Zalewska oraz na odwrocie
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Strażnicy niewypowiedzianych słów, 2016
technika własna na płótnie, 100x100cm, sygn. p. d.
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
To the music wizards go, 2016 r.
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: "'To the music wizards go" Anna Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Wejdź w mojej duszy wątpliwości, 2016 r.
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Wejdź w mej duszy wątpliwości" Anna Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Duszy krzyk w niej usłyszę, 2016 r.
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Akryl na płótnie, 170x140 cm
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Opadła kurtyna blasku, 2016 r.
technika mieszana/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Karuzela milczących figur, 2015
akryl na płótnie, 100x81cm
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 140 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: 'Losów bezimienność/ Namelessness of fortune Anna Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl na płótnie, 110x110cm, sygn. p. d.
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno
81 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: ' ''Sen skrzydlaty'' Anna Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno
140 x 80 cm
sygnowany p.d. 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: '"Dancing with silence" Anna Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 110 x 110 cm,
sygn. l. d.: Zalewska oraz opisany na odwrocie
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany l.śr.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: 'Anna Zalewska ''The lost memory'' '
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska''
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Cichy spektakl pośród zamkniętych myśli, 2015 r.
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.: Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Śpiewam z Tobą w Ciszy, 2015 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany śr.d.: `Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl na płótnie, 80x120 cm
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Tysiące kryształowych wież do zdobycia, 2015 r.
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany l.d.: `Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 100x100 cm
sygn.
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Akryl na płótnie, 100x80 cm
Sygnowany z przodu
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Gra umysłów i karuzela zapisanych wspomnień, 2015
akryl, płótnie, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. p.d.: Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany l.d.: `Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d.: Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl na płótnie, 100x80 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. p.d.: A. Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. p.d. Zalewska 2015
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany l.d.: `Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl na płótnie, 100x50 cm
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 80x90 cm
sygn. p. d.: "Zalewska"
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Niezdolny do kontroli, 2015 r.
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany l. śr.: `Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. p.d.: Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany p.d.: `Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 120x80 cm
sygn. l.d. Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. l.d.: Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl na płótnie, 70x80 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany śr. d.: `ZALEWSKA`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. u dołu: Zalewska.
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Zalewska 2014
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 70x80 cm
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 65x81 cm
sygn. Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.: ZALEWSKA
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany l.d.: `Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d.: ZALEWSKA
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 70 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 60 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 70 x 80 cm
Artystka urodziła się w 1985r.
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl na płótnie, 50x100 cm
sygnowany z przodu prawy dolny róg: Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 65 x 81 cm,
sygn. p.d.:Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany p.d.: `ZALEWSKA`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Psy i papierowe samoloty, 2014
akryl, płótno, 80x70 cm
sygn. l.d.: Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl na płótnie, 40 x 50 cm,
sygn. p. d. A.Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Sweet blueberry cocktail, 2014 r.
akryl/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany p.d.: `ZALEWSKA`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `AZAlEWSka`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl na płótnie
60x50 cm
Sygnowana z przodu, prawy dolny róg
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl na płótnie, 50 x 100 cm, sygnowany p. d.
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Indiańska baśń na trzy konie, 2014
akryl, płótno, 46 x 55 cm,
sygn. l.d.: A. Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `A Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl na płótnie, 70x70 cm,
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Czarolasy i końskie umysły, 2014 r.
akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: `A.Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl na płótnie, 70x70 cm
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl na płótnie, 46x33 cm
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Akryl na płótnie, 70 x 100 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Akryl na płótnie, 100 x 50 cm
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl na płótnie,
70x40 cm,
sygnowany p.d.
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl na płótnie
70x50 cm
Sygnowany p.d.: A. Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Akryl na płótnie
30x40 cm