KALCKREUTH Patrick von (1892 Starnberg - 1970 Monachium)
olej, płótno
80 x 70 cm
sygn. l.d.: P. v. Kalckreuth
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 60 x 89 cm
sygn. p. d.: P v. Kalckreuth
Dwumasztowiec na wzburzonym morzu
olej, płótno, 75,7 × 96,2 cm
sygn. l. d.: P. v. Kalckreuth
Estymacja:12 000 - 15 000 zł
olej/płótno, 76 x 96 cm
sygnowany l. d.: `P. v. Kalckreuth`
olej, płótno,
60 x 90.5 cm
sygnowany p.d.: P. von Kalckreuth
napis l.d.: SANTA MARIA
olej, płótno,
55.3 x 75.3 cm
sygnowany p.d.: P. v. Kalckreuth
olej, płótno,
70.5 x 100.5 cm
olej, płótno,
80 x 70 cm
sygnowany l.d.: P. V. Kalckreuth