1 zł
2 600 000 zł

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Ekowir, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2018 | EKOWIR'

cena wywoławcza: Wykup abonament

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Rozmowy intymne, 2016r.

akryl/płótno, 90 x 120 cm,
sygnowany p.d: 'P.Z.',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Rozmowy | Intymne | PAWEŁ | ZAKRZEWSKI | 20.03.2016'

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Kółka energetyczne, 2019 r.

olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Prawie kółka III, 2018

akryl, olej, płótno, 100 × 100 cm,
sygn. na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Spotkanie zapoznawcze (tête-à-tête), 2017r.

akryl/asamblaż/płótno, 90 x 110 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAWEŁ | ZAKRZEWSKI | 2017 | SPOTKANIE | ZAPOZNAWCZE| TATÊ-À-TATÊ'

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Bliskie spotkania III stopnia, 2019r.

akryl/płótno, 90 x 120cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "BLISKIE | SPOTKANIA | III STOPNIA | Paweł Zakrzewski | 2019', wystawiany: ''Struktury'', Galeria 81 stopni w Warszawie.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Bliskie spotkania III stopnia, 2019 r.

olej/akryl/płótno, 120 x 90 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BLISKIE | SPOTKANIA | III STOPNIA | Paweł Zakrzewski | 2019'

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Kobieta pierwotna, 2017

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Okres godowy gonokoków, 2019

akryl, olej, 90 × 120 cm,
sygn.p.d.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Eko Wir, 2018

technika mieszana/płótno 100x100 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Stoliczku nakryj się II, 2017 r.

olej/akryl/płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany na odwrociu: 'STOLICZKU |NARYJ SIĘ | (czarny obrus) | Paweł | Zkarzewski | 2018'

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Stoliczku nakryj się, 2017

olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Prawie kółka 2, 2018 r.

akryl na płótnie, 100 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘PRAWIE KÓŁKA II (Pink pleasure), PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2018’
opisany na blejtramie: ‘WWW.PAWELZAKRZEWSKI.EU, WWW.FB.COM/ZAKRZUZAKRZEWSKI’

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Obważanki czasoprzestrzenne, 2016 r.

akryl/olej/pianka izolacyjna/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Paweł Zakrzewski | Obważanki czasoprzestrzenne'

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Prawie kółka, 2018 r.

akryl, olej na płótnie, 100 x 100 cm
Opisany na odwrocie: ‘PRAWIE KÓŁKA PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2018’

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Podróże czasoprzestrzenne

Akryl, płótno, 116 x 81 cm,
sygn. na odwrocie.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Żonglujący wszechświatami, 2018

akryl, asamblaż, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. l.d.: P.Z.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Jedzący trawę, 2018 r.

akryl/płótno, 65 x 73 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JEDZĄCY TRAWĘ | PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2018'

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

All you need is love, 2018 r.

olej na płótnie, 81 x 116 cm, sygn.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Czar teściowej, 2018

akryl, tusz, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. p.d.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Forest veins, 2017

tusz, płótno, 120 x 80 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Pojedynek niesporczaków, 2016 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany p.d: 'PZ.' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAWEŁ | ZAKRZEWSKI | 07.2016 | POJEDYNEK NIESPORCZAKÓW'

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Przekomarzanki

akryl na płótnie, 120x90 cm, 2016

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

W drodze na pielgrzymkę

olej na płótnie, 100x100 cm, 2018

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Mordo! Ojczyzno moja!, 2018

akryl, płótno, 81 x 65 cm, sygn. na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Inside, 2018 r.

akryl na płótnie, 60 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Pz.’
opisany na odwrocie: ‘PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2018 INSIDE WWW>PAWELZAKRZEWSKI.EU’

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

White head, 2017 r.

akryl/drewno/tektura, 100 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Paweł Zakrzewski | 2017 |WHITE | HEAD'

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Zamaskowany Iluminata, 2017

akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Pierwszy siwy włos na Twojej głowie, 2017 r.

akryl/olej/płótno, 60 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2018 | „PIERWSZY | SIWY WŁOS | NA TWOJEJ | SKRONI'

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Czarny kruk, 2011 r.

olej na płótnie, 73 x 65 cm
sygnowany. d. róg: ‘PZ.’ I na blejtramie ‘PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2011’
oprawiony

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Oj boli mnie głowa

akryl, asamblaż, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Wielki Brat patrzy, 2016 r.

technika mieszana/akryl/fotografia/płótno, 98 x 68 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WIELKI BRAT PATRZY | PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2016'

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Kobieta pierwotna, 2017 r.

akryl na płótnie, 70 x 50 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘KOBIETA PIERWOTNA, PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2017 WWW>PAWELZAKRZEWSKI.eu’

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Złapany na gorącym uczynku w ZUSie, 2018

akryl, tusz, płótno, 91 x 65 cm, sygn. na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Be prepared, 2017

akryl, płótno, 92 x 65 cm, sygn. l.d.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Krzyk, 2017 r.

akryl na płótnie, 40 x 60 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘KRZYK, PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2017 WWW>PAWELZAKRZEWSKI.eu’

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Ty też jesteś piękny, 2017 r.

akryl na płótnie, 60 x 40 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘"Jestem piękny 01" Paweł Zakrzewski 2017 WWW.PAWELAKRZEWSKI. EN’

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Heads, 2017

akryl, płótno, 73 x 63 cm, sygn. na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Red head, 2017r.

akryl, olej, tusz na płótnie, 100x90cm
Sygnowany p. d. róg: ‘PZ.’
Opisany na odwrocie: ‘RED HEAD Paweł Zakrzewski 2017 WWW.PAWELZAKRZEWSKI.EU/WWW.FACEBOOK.COM/ZAKRZEWSKI

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Sztuka albo śmierć

akryl, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. p.d.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Król olch, 2017r.

akryl, tusz na płótnie, 110x100cm
Sygnowany p. d. róg: ‘PZ.’
Opisany na odwrocie i blejtramie: ‘PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2017 KRÓL OLCH Biała Podlaska 08.17 WWW. PAWElZAKRZEWSKI.EU WWW.FACEBOOK.COM/ZAKRZEWSKIPAWEŁ’

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Orator 2017

Akryl, olej, płótno, 100 x 110 cm,
opis autorski na odwrocie.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Układy scalone, 2016 r.

technika własna na płótnie, 100 x 100 cm, sygn.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Dziecko Rosemary

akryl, płótno, 73 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Neurony Lustrzane II, 2017

akryl, olej na płótnie, 120x90 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

ONE DOLAR MAN, 2017r.

akryl, asamblaż, 50x70cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Kolorowy, 2016

akryl, płótno, 91 x 65 cm,
sygn. p.d.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Nasza Miss, 2015

akryl, drewno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Przekrój przez błękitnego, 2015

akryl na płótnie, 90x81 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Hybrid man, 2017

akryl na płótnie, 50x70 cm
Sygnowany z przodu p. d. róg: PZ, na odwrociu: Paweł Zakrzewski

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Rodzina zastępcza, 2016 r.

technika własna, 90 x 130 cm, sygn.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Nakryty jęzorem, 2015

akryl,tusz na płotnie,100x100cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Sasquatch biały, 2016

Akryl, tusz na płótnie, 100x100 cm
Opisany na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Wakacyjne selfie z laseczką, 2015

Olej na płótnie, 90x100cm
Sygn. p. d. opisany na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Przekrój przez Big Bulla, 2015

akryl, płótno, 100 x 100 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Kokonia rodzina 2016

Akryl, olej na płótnie, 120 x 90 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Blow, 2016

sygn. p.d. oraz na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Zjadacz snów, 2015

Akryl na płótnie, 100 x 90 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Sztuka albo śmierć, 2015

Akryl na płótnie, 900 x 110 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Ja jako ja i nie ja, 2015

Akryl, tusz na płótnie, 100x90cm
Opisany na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Gumowa ręka sprawiedliwości, 2015

akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. p.d.: PZ. oraz na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Karmienie bezpośrednie, 2015

akryl i olej na płótnie 100x81 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Paweł Zakrzewski

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Wymiana

akryl, olej na płótnie, 120 x 80 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Maszyna do robienia niczego

akryl, płótno, 90 x 50 cm,
sygn. p.d.: P.Z oraz opis autorski na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Drugie śniadanie, 2015

Akryl, tusz na płótnie, 100x70 cm
Opisany na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Pojedynek

akryl / olej na płótnie, 100 x 100 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Mocarz, 2015

akryl, olej, asamblaż, 100 x 90 cm,
sygn. p.d.: PZ oraz na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Dama kier, 2014 r.

akryl, olej, płótno, 90 x 65 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Patageneza dresiarza polskiego, 2014

akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: PZ

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Nowy kandydat, 2015

Olej, akryl na płótnie, 117x90 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

One dolar man, 2015 r.

akryl, olej, płótno, 50 x 50 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Śniadanie na trawie, 2015

akryl, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. p.d.: PZ

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Wybebeszeni, 2015

akryl, płótno, 116 x 89 cm,
sygn. p.d.: PZ oraz na odwrocie: Paweł Zakrzewski

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Kabuki Mask, 2015

akryl na płótnie, 116 x 89 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Back to primitive, 2014

akryl, olej na płótnie, 100x70 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Bitwa na języki, 2015

akryl, olej na płótnie 90x100 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Tęczowi ludzie

olej, akryl, płótno, 80 x 100 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Natrętne myśli o sałacie, 2015

akryl, asamblaż, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. p.d. PZ

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Różowe hostie 2014

akryl, olej na płótnie 80x80 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Paweł Zakrzewski

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Wiosenne diabły ludowe, 2015

akryl na płótnie, 100x100 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Nakryty jęzorem, 2014

akryl, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. p.d.:PZ

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Klęska urodzaju 2013

akryl,olej, płótno, 100 x 70cm
sygn. p.d. i na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Arrow Man II, 2013

olej, akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p. d.: PZ. oraz na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Z cyklu Vizualni Gwałciciele: Pink Mask,2014

akryl, olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d. i na odwrocie.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Dyptyk trumienny, 2014 r.

akryl/olej/płótno, 80 x 120 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Uśmiech z Afryki, 2014 r.

olej na płótnie, 90 x 90 cm, sygn.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Black Vagina, 2010

olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Vizualni Gwałciciele, 2014

akryl, olej, płótno, 65 x 81 cm,
sygn. p.d. i na odwrocie: PZ.2014.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Układ zamknięty, 2014

akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm,

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Back to Primitive

akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm,

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Brakujący element, 2013

cienkopis, akryl, pianka, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Ekoman (Natura weźmie odwet), 2014

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

W czepku urodzony, 2014

akryl, płótno, 70 x 70 cm,

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Abstrakcja zębiczna

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

I znów razem

technika mieszana, olej, akryl, drewno, 60 x 73 cm,
sygn. p.d.:PZ oraz na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Mam to na końcu języka, 2012

akryl, olej, płótno, 80x90 cm
sygn. p.d. PZ, opisany na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Back to primitive II, 2014

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Różowe Tablexy, 2013

technika mieszana, akryl, drewno, płótno, 50 x 50 cm,

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Acid boy, 2011

akryl, płótno, 65 x 45 cm,
sygn. p.d.: Paweł Zakrzewski oraz na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Jojo machine, 2013

olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d. PZ, na odwrocie: PAWEŁ ZAKRZEWSKI/jojo machine/2013

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Nakaz macania, 2012

olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: PZ

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Przybysze, 2013

cienkopis, pianka, 100 x 70 cm,
sygn. p.g.: PZ oraz na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Atlantyda, 2013

olej, płótno, 100x70 cm,
opisany na odwrocie: PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2013

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Monkeyman, 2013

sygn. na odwrocie: Paweł Zakrzewski

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Czakry moje miłe, 2013

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: PZ i na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Voodo man

akryl, płótno, 73 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Po weekendzie, 2012

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: PZ

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Punk is not dead, 2013

technika mieszana, olej, taśma przylepna, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Acherontia Atropos, 2013

olej, płótno, 92 x 65 cm,
sygn. p.d.: PZ

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Sąsiedzi - bluzgi mózgi, 2012

akryl, płótno, 70 x 81 cm,

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Dziad i baba, 2012

olej, płótno, 60 x 73 cm,
sygn. p.d.: PZ

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Dolls, 2012

akryl, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. p.d.: PZ

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Czarny kruk, 2011

olej, płótno, 75 x 60 cm
sygn. p.d.: PZ

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Red Lips, 2012

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: PZ

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Nimfy, 2012

akryl, płótno, 63 x 70 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Koziołki, 2011 r.

olej, akryl/płótno,
60 x 73 cm,
sygn.

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Szepty szmery, 2012 r.

akryl, olej/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany p.d.: `PZ`
na odwrociu opisany na blejtramie: `2012 PAWEŁ ZAKRZEWSKI`

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Głód, 2011

olej, tusz, collage, płótno, 73 x 60 cm

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Gardłowa sprawa, 2012

olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Paweł Zakrzewski 2012

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Chilli & Honey, 2011

olej, płótno;
60 x 73 cm;
sygn.p.d.: P.Z w kwadracie

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Arow Man, 2010 r.

olej/płótno,
50 x 50 cm
sygnowany p.d.: `PZ.`
na odwrociu opisany: `PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2010 (...)`

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Bez tytułu, 2011 r.

olej/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany p.d.: 'PZ'
na odwrociu opisany: 'PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2011'

ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)

Liquid Pink, 2011 r.

olej/płótno,
73 x 60 cm
sygnowany p.d.: `PZ.`
na odwrociu opisany na blejtramie i na płótnie: `PAWEŁ ZAKRZEWSKI Liquid Pink 2011`

liczba obiektów: 138