ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2018 | EKOWIR'
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl/płótno, 90 x 120 cm,
sygnowany p.d: 'P.Z.',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Rozmowy | Intymne | PAWEŁ | ZAKRZEWSKI | 20.03.2016'
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, płótno, 100 × 100 cm,
sygn. na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Spotkanie zapoznawcze (tête-à-tête), 2017r.
akryl/asamblaż/płótno, 90 x 110 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAWEŁ | ZAKRZEWSKI | 2017 | SPOTKANIE | ZAPOZNAWCZE| TATÊ-À-TATÊ'
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Bliskie spotkania III stopnia, 2019r.
akryl/płótno, 90 x 120cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "BLISKIE | SPOTKANIA | III STOPNIA | Paweł Zakrzewski | 2019', wystawiany: ''Struktury'', Galeria 81 stopni w Warszawie.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Bliskie spotkania III stopnia, 2019 r.
olej/akryl/płótno, 120 x 90 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BLISKIE | SPOTKANIA | III STOPNIA | Paweł Zakrzewski | 2019'
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
technika mieszana/płótno 100x100 cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Stoliczku nakryj się II, 2017 r.
olej/akryl/płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany na odwrociu: 'STOLICZKU |NARYJ SIĘ | (czarny obrus) | Paweł | Zkarzewski | 2018'
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘PRAWIE KÓŁKA II (Pink pleasure), PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2018’
opisany na blejtramie: ‘WWW.PAWELZAKRZEWSKI.EU, WWW.FB.COM/ZAKRZUZAKRZEWSKI’
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Obważanki czasoprzestrzenne, 2016 r.
akryl/olej/pianka izolacyjna/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Paweł Zakrzewski | Obważanki czasoprzestrzenne'
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej na płótnie, 100 x 100 cm
Opisany na odwrocie: ‘PRAWIE KÓŁKA PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2018’
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Żonglujący wszechświatami, 2018
akryl, asamblaż, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. l.d.: P.Z.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl/płótno, 65 x 73 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JEDZĄCY TRAWĘ | PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2018'
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej na płótnie, 81 x 116 cm, sygn.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, tusz, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. p.d.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Pojedynek niesporczaków, 2016 r.
akryl/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany p.d: 'PZ.' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAWEŁ | ZAKRZEWSKI | 07.2016 | POJEDYNEK NIESPORCZAKÓW'
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej na płótnie, 100x100 cm, 2018
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 81 x 65 cm, sygn. na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl na płótnie, 60 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Pz.’
opisany na odwrocie: ‘PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2018 INSIDE WWW>PAWELZAKRZEWSKI.EU’
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl/drewno/tektura, 100 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Paweł Zakrzewski | 2017 |WHITE | HEAD'
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Pierwszy siwy włos na Twojej głowie, 2017 r.
akryl/olej/płótno, 60 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2018 | „PIERWSZY | SIWY WŁOS | NA TWOJEJ | SKRONI'
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej na płótnie, 73 x 65 cm
sygnowany. d. róg: ‘PZ.’ I na blejtramie ‘PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2011’
oprawiony
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, asamblaż, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
technika mieszana/akryl/fotografia/płótno, 98 x 68 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WIELKI BRAT PATRZY | PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2016'
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘KOBIETA PIERWOTNA, PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2017 WWW>PAWELZAKRZEWSKI.eu’
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Złapany na gorącym uczynku w ZUSie, 2018
akryl, tusz, płótno, 91 x 65 cm, sygn. na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 92 x 65 cm, sygn. l.d.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl na płótnie, 40 x 60 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘KRZYK, PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2017 WWW>PAWELZAKRZEWSKI.eu’
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl na płótnie, 60 x 40 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘"Jestem piękny 01" Paweł Zakrzewski 2017 WWW.PAWELAKRZEWSKI. EN’
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 73 x 63 cm, sygn. na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, tusz na płótnie, 100x90cm
Sygnowany p. d. róg: ‘PZ.’
Opisany na odwrocie: ‘RED HEAD Paweł Zakrzewski 2017 WWW.PAWELZAKRZEWSKI.EU/WWW.FACEBOOK.COM/ZAKRZEWSKI
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. p.d.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, tusz na płótnie, 110x100cm
Sygnowany p. d. róg: ‘PZ.’
Opisany na odwrocie i blejtramie: ‘PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2017 KRÓL OLCH Biała Podlaska 08.17 WWW. PAWElZAKRZEWSKI.EU WWW.FACEBOOK.COM/ZAKRZEWSKIPAWEŁ’
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Akryl, olej, płótno, 100 x 110 cm,
opis autorski na odwrocie.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
technika własna na płótnie, 100 x 100 cm, sygn.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, asamblaż, 50x70cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Przekrój przez błękitnego, 2015
akryl na płótnie, 90x81 cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl na płótnie, 50x70 cm
Sygnowany z przodu p. d. róg: PZ, na odwrociu: Paweł Zakrzewski
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
technika własna, 90 x 130 cm, sygn.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl,tusz na płotnie,100x100cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Akryl, tusz na płótnie, 100x100 cm
Opisany na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Wakacyjne selfie z laseczką, 2015
Olej na płótnie, 90x100cm
Sygn. p. d. opisany na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Przekrój przez Big Bulla, 2015
akryl, płótno, 100 x 100 cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
sygn. p.d. oraz na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Akryl na płótnie, 100 x 90 cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Akryl, tusz na płótnie, 100x90cm
Opisany na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Gumowa ręka sprawiedliwości, 2015
akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. p.d.: PZ. oraz na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl i olej na płótnie 100x81 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Paweł Zakrzewski
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 90 x 50 cm,
sygn. p.d.: P.Z oraz opis autorski na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Akryl, tusz na płótnie, 100x70 cm
Opisany na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl / olej na płótnie, 100 x 100 cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, asamblaż, 100 x 90 cm,
sygn. p.d.: PZ oraz na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Patageneza dresiarza polskiego, 2014
akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: PZ
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Olej, akryl na płótnie, 117x90 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. p.d.: PZ
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 116 x 89 cm,
sygn. p.d.: PZ oraz na odwrocie: Paweł Zakrzewski
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl na płótnie, 116 x 89 cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej na płótnie, 100x70 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej na płótnie 90x100 cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Natrętne myśli o sałacie, 2015
akryl, asamblaż, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. p.d. PZ
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej na płótnie 80x80 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Paweł Zakrzewski
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl na płótnie, 100x100 cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. p.d.:PZ
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl,olej, płótno, 100 x 70cm
sygn. p.d. i na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p. d.: PZ. oraz na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Z cyklu Vizualni Gwałciciele: Pink Mask,2014
akryl, olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d. i na odwrocie.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl/olej/płótno, 80 x 120 cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej na płótnie, 90 x 90 cm, sygn.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, płótno, 65 x 81 cm,
sygn. p.d. i na odwrocie: PZ.2014.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm,
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm,
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
cienkopis, akryl, pianka, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Ekoman (Natura weźmie odwet), 2014
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 70 x 70 cm,
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
technika mieszana, olej, akryl, drewno, 60 x 73 cm,
sygn. p.d.:PZ oraz na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, płótno, 80x90 cm
sygn. p.d. PZ, opisany na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
technika mieszana, akryl, drewno, płótno, 50 x 50 cm,
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 65 x 45 cm,
sygn. p.d.: Paweł Zakrzewski oraz na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d. PZ, na odwrocie: PAWEŁ ZAKRZEWSKI/jojo machine/2013
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
cienkopis, pianka, 100 x 70 cm,
sygn. p.g.: PZ oraz na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, płótno, 100x70 cm,
opisany na odwrocie: PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2013
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
sygn. na odwrocie: Paweł Zakrzewski
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: PZ i na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 73 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
technika mieszana, olej, taśma przylepna, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 70 x 81 cm,
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, płótno, 60 x 73 cm,
sygn. p.d.: PZ
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. p.d.: PZ
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, płótno, 75 x 60 cm
sygn. p.d.: PZ
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: PZ
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 63 x 70 cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, akryl/płótno,
60 x 73 cm,
sygn.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany p.d.: `PZ`
na odwrociu opisany na blejtramie: `2012 PAWEŁ ZAKRZEWSKI`
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, tusz, collage, płótno, 73 x 60 cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Paweł Zakrzewski 2012
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, płótno;
60 x 73 cm;
sygn.p.d.: P.Z w kwadracie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej/płótno,
50 x 50 cm
sygnowany p.d.: `PZ.`
na odwrociu opisany: `PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2010 (...)`
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany p.d.: 'PZ'
na odwrociu opisany: 'PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2011'
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej/płótno,
73 x 60 cm
sygnowany p.d.: `PZ.`
na odwrociu opisany na blejtramie i na płótnie: `PAWEŁ ZAKRZEWSKI Liquid Pink 2011`