MOSAKOWSKA-SOBOCIŃSKA Magdalena (ur. 1974)
Akwarela
29,5 x 39,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Plecionka - granatowa wstążka, 2017
akryl/płótno, 40 x 40 cm
sygn. na odwrocie: Magda Mosakowska/Z cyklu „Plecionka”/”Granatowa wstążka” 2017 r./akryl na płótnie”
akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
Wiatrak z cyklu Skrzydła, 2014
Akryl, olej na płótnie, 200x200 cm (4x100x100)
Czerwony z cyklu Konstrukcja, 2014
Akryl na płótnie, 40x40 cm
Opisany na odwrocie
monotypia, wym. 50x40 cm
Bez tytułu, z cyklu Przedmioty, 2012,
akryl / olej, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. z boku na ramie i na odwrocie
akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na boku: Magdalena Mosakowska PLECIONKA 2013
akryl, tektura, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno,100 x 73 cm
sygn. p.d: Magdalena Mosakowska/ Sobocińska/Na łuku/2010
olej/płótno,
60 x 80 cm,
sygn.
akwarela, tusz, papier, 30 x 40 cm ,
sygn. l. d.: M. Mosakowska - Sobocińska Zmierzch
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p. d.: Mosakowska - Sobocińska Magdalena , 2011
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p. śr.: M. Mosakowska - Sobocińska "Złote Kopuły", 2011 r.
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Magdalena Mosakowska-Sobocińska
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Mosakowska-Sobocińska 2010
olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Mosak,
sygn. dat i opis na odwrocie
olej, płotno,
100 x 100,2 cm;
sygn. p. d.: MAGDALENA MOSAKOWSKA-SOBOCIŃSKA / "SKALA MOŻLIWOŚCI" 2011
olej, płótno,
100 x 120 cm;
praca opisana na odwrocie: olej na płótnie, 100 x 120 / "Rozdroże" 2011 / MAGDALENA / MOSAKOWSKA-SOBOCIŃSKA
Magdalena MOSAKOWSKA-SOBOCIŃSKA (ur. 1974)
olej/płótno,
50 x 50 cm
na odwrociu opisany: `PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 02.2011 | "Autoportret w czepku" (?)`
Auto-portret uniwersalny, 2011 r.
akryl, technika mieszana, folia lustrzana/płyta,
tryptyk: 150 x 300 cm (łącznie)
na odwrociu opis z danymi pracy (każda część)
olej/płótno,
61 x 137 cm
sygnowany p.d.: `IW`
na odwrociu opisany: ` "NOWA PRZESTRZEŃ" IRENEUSZ | WALCZAK | 61 x 137 cm IW | OL/PŁ | 2009`