BACHANEK Tomasz (ur. 1962 r.)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BACHANEK Tomasz (ur. 1962 r.)
olej na płótnie
50 x 100 cm
BACHANEK Tomasz (ur. 1962 r.)
olej na płótnie
60 x 50 cm
BACHANEK Tomasz (ur. 1962 r.)
olej, płótno
50 x 60 cm
BACHANEK Tomasz (ur. 1962 r.)
olej, płótno
33 x 41 cm