SAMBORSKA Maria (ur. 1965)
olej, akryl, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: MAA SAMBORSKA 2018.;
na odwrocie, na krośnie malarskim nalepka autorska z informacjami o obrazie.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SAMBORSKA Maria (ur. 1965)
SAMBORSKA Maria (ur. 1965)
akryl, olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: MAA SAMBORSKA 2018.
SAMBORSKA Maria (ur. 1965)
rysunek tuszem/papier, 40 x 50 cm, sygn.
SAMBORSKA Maria (ur. 1965)
technika mieszana/deska
24 x 20 cm
SAMBORSKA Maria (ur. 1965)
akryl
olej/ płótno
60 x 40 cm
sygn.
SAMBORSKA Maria (ur. 1965)
technika mieszana/płótno,
30,5 x 20 cm,
sygn.
SAMBORSKA Maria (ur. 1965)
olej, akryl, ołówek/płótno
30 x 20 cm
SAMBORSKA Maria (ur. 1965)
olej, akryl, ołówek/płótno
30 x 20 cm
SAMBORSKA Maria (ur. 1965)
akryl,olej, stagmetal, ołówek/płótno
52 x 38 cm
SAMBORSKA Maria (ur. 1965)
akryl, olej, ołówek, płótno
30 x 20 cm
SAMBORSKA Maria (ur. 1965)
olej/płótno, 80 x 45 cm, sygn.