SAWINICZ Stanisław
cena wywoławcza: Wykup abonament
SAWINICZ Stanisław
SAWINICZ Stanisław
SAWINICZ Stanisław
SAWINICZ Stanisław
olej, papier naklejony na tekturę, 50 x 70 cm;
sygn. p .d.: 937. r. / St. Sawinicz