BAŁA Andrzej (ur. 1932)
akryl / płyta pilśniowa, 80 x 60 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BAŁA Andrzej (ur. 1932)
akryl / płyta pilśniowa, 50 x 60 cm, sygn.
BAŁA Andrzej (ur. 1932)
akryl / płyta pilśniowa, 50 x 69 cm, sygn.
BAŁA Andrzej (ur. 1932)
BAŁA Andrzej (ur. 1932)
BAŁA Andrzej (ur. 1932)
BAŁA Andrzej (ur. 1932)
akryl/płyta pilśniowa,
60 x 88 cm,
sygn.
BAŁA Andrzej (ur. 1932)
akryl/płyta pilśniowa,
68 x 84 cm,
sygn.
BAŁA Andrzej (ur. 1932)
olej, płyta
wym. 63x76 cm
BAŁA Andrzej (ur. 1932)
akryl / płyta pilśniowa, 63 x 68,5 cm, sygn.
BAŁA Andrzej (ur. 1932)
BAŁA Andrzej (ur. 1932)
BAŁA Andrzej (ur. 1932)
BAŁA Andrzej (ur. 1932)
BAŁA Andrzej (ur. 1932)
sygn. l.d.
olej, pilśnia
62.5x47