DUCHOWSKI Maciej (ur. 1981)
akryl, kolaż, płótno; 60 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MACIEK DUCHOWSKI / ZAKŁÓCENIE # 61 / 2011 R.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DUCHOWSKI Maciej (ur. 1981)
kolaż, 40x50 cm
DUCHOWSKI Maciej (ur. 1981)
olej, płótno, technika własna, 50x40 cm
DUCHOWSKI Maciej (ur. 1981)
technika własna,
70x50 cm
DUCHOWSKI Maciej (ur. 1981)
Typowe malarstwo Enschedese , 2007
akryl, płótno, technika mieszana, 33,3x46,3 cm
DUCHOWSKI Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno,
41x58 cm; 14x14 cm
DUCHOWSKI Maciej (ur. 1981)
akwarela, 38,8x28,8 cm