HAJDUK Jadwiga (ur. 1964)
akryl, technika własna na płótnie, 80 x 80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
HAJDUK Jadwiga (ur. 1964)
HAJDUK Jadwiga (ur. 1964)
Kronika wypadków miłosnych, 2010
akryl, płótno;
100 x 100 cm;
sygn. p.d.: J. Hajduk 2009
HAJDUK Jadwiga (ur. 1964)
olej, akryl, technika własna, płótno,
80 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: J.Hajduk 2007 r.
HAJDUK Jadwiga (ur. 1964)
olej, akryl, technika własna, płyta pilśniowa, 80,5 x 80 cm; sygn. p.d.: J. Hajduk