FLIN Zygmunt (1909-1993)
w kształcie prostokąta o zaokrąglonych krawędziach z nałożonymi, plastycznymi formami przypominającymi kształty kwiatów;
glinka ceramiczna, szkliwa barwne; 37,5 x 29,5 x 4,5 cm;
sygn. na spodzie: FLIN
cena wywoławcza: Wykup abonament
FLIN Zygmunt (1909-1993)
ceramika,
wymiary: 36,5 x 30 cm;
na odwrocie sygn.: FLIN
FLIN Zygmunt (1909-1993)
ceramika szkliwiona, 32,5 x 37,5 cm;
sygn. na odwrocie: FLIN 60
FLIN Zygmunt (1909-1993)
ceramika szkliwiona,
32,5 x 37,5 cm;
sygn. na odwrocie: FLIN 60
FLIN Zygmunt (1909-1993)
glina, szkliwo barwione, 107 x 45 cm
Z kolekcji syna artysty.
FLIN Zygmunt (1909-1993)
KOMPOZYCJA OSIOWA, lata 60-te XX w.
glina, szkliwo barwione, 93 x 30 cm,
sygnowana na odwrocie "Zygmunt Flin Kraków"
z kolekcji syna artysty