CIOK Andrzej Maciej (ur. 1938)
Olej, płótno; 65 x 73 cm
Sygnowany p.d.: M. Ciok
Stan zachowania: płótno pofalowane
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 54,5 x 66 cm
Sygnowany p.d.; M.Ciok
Olej, płótno; 100 x 120 cm
Sygnowany M Ciok
Olej, płótno; 81 x 100,5 cm
Sygnowany p.d.: M.Ciok
Olej, płótno
66 x 81 cm
Na odwrocie napis wykonany przez artystę
czarną farbą: MACIEJ CIOK 1963
Olej, płótno
140 x 128 cm
Sygnowany p.d.: M. Ciok
Na odwrocie nalepka Centralne Biuro Wystaw Artystycznych | Warszawa, Plac Małachowskiego 3 | Lp
.| Okręg
| Nr leg. 7203 | Autor: Maciej Ciok | Data ur | Technika olej | Cena | Format 130 x 140 | Uwagi | Tytuł dzieła i data wykonania pracy "Kompozycja czerwona" 1971
Na blejtramie napis wykonany przez artystę: Komp. czerw. II, 140 x 130
Olej, płótno
140 x 130 cm
Na blejtramie napis wykonany przez artystę: Komp. czerw. I, 140 x 130
Olej, płótno
140 x 128 cm
Sygnowany p.d.: M. Ciok
Na odworciu nalepka Centralne Biuro Wystaw Artystycznych | Warszawa, Plac Małachowskiego 3 | Lp
.| Okręg
Olej, płótno
140 x 130 cm
Olej, płótno
66 x 81 cm
Na odwrocie napis wykonany przez artystę czarną farbą: MACIEJ CIOK 1963
PEJZAŻ MIEJSKI Z GOTYCKIM KOŚCIOŁEM
Olej, płótno;
80 x 60 cm
Sygnowany p. d.: M. Ciok