BIECHOŃSKI Stanisław (1902 - 1975)
olej, tektura; 39 x 61 cm;
sygn. l. d.: ST. BIECHOŃSKI.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, sklejka; 47 x 50 cm;
Sygnowany p. d.: Kochanej, drogiej Steni / Stach, l.d.: Jankowice, czerwiec 1946
olej, sklejka; 47 x 50 cm;
sygn. wraz z dedykacją p. d.: Kochanej, drogiej Steni / Stach (ołówkiem).
olej, sklejka; 47 x 50 cm,
sygn. wraz z dedykacją p. d.: Kochanej, drogiej Steni / Stach (ołówkiem),
opis l. d.: Jankowice, czerwiec 1946 (ołówkiem).
olej, sklejka; 47 x 50 cm,
olej, sklejka, 47 x 50 cm,
sygn. p.d.: Kochanej, drogiej Steni Stach , dopisek l.d.: Jankowice, czerwiec 1946.
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
olej, sklejka, 45 x 40 cm,
sygn. p.d.: st.Biechoński,
na odwrocie naklejka wystawowa Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie z 1937 r.
olej na tekturze, 45,5 x 73 cm,
sygnowany l.d. "St. Biechoński".
olej na sklejce, 41 x 60,5 cm,
na odwrocie naklejka wystawowa z TPSP we Lwowie datowana na 1925 r.