DORADA-KRAWCZYK Alina (ur. 1952)
olej, płótno, 100 x 140 cm
sygn. p.d.: ADorada18
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 80 x 120 cm
sygn. p.d.: ADorada19, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK “OPTYMISTYCZNIE” 2018/19 80x120
olej, akryl, płótno, 90x130 cm
sygn. u dołu: A.DORADA ‘18, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK “SPOTKANIE” 90x130 2018
olej, płótno, 100x140 cm
sygn. p.d.: A DORADA 11, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK OLEJ 100x140 "MIEJSCE" 2011 r.
olej, płótno, 110 x 90 cm kompozycja, 116 x 96 cm w oprawie
opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK "STRUNA" 110x90 cm 2018
olej, płótno, 100.00 x 140.00 cm
sygn. p.d.: DORADA'16, opisany na odwrocie: ALINA DORADA KRAWCZYK TITLE: "HORYZONT" YEAR: 2016 SIZE: 100x140
olej, płótno, 80x120 cm kompozycja, 87x126,5 cm w oprawie
opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK "POŻEGNANIE" olej 80x120 2014
olej/płótno, 100 × 50 cm, oprawiony
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
"NAME: ALINA DORADA-KRAWCZYK TITLE: "POZA I" SIZE: 100 × 50 YEAR: 2010"
"NAME: ALINA DORADA-KRAWCZYK TITLE: "POZA II" SIZE: 100 × 50 YEAR: 2010"
Olej na płótnie, 90 x 120 cm
Olej na płótnie, 100 x 140 cm
olej, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. p.d.: 'Adorada '11' oraz
Olej na płótnie, 80 x 60 cm
olej, akryl na płótnie, 100x100cm,
opisany na odwrocie, oprawiony
Olej na płótnie, 70 x 180 cm
Olej na płótnie, 100 x 100 cm
Olej na płótnie, 100 x 100 cm
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany, p.d.: A. Dorada 15 oraz opisany na odwrocie
Olej na płótnie, 100x140 cm
Opisany na odwrocie
olej, płótno, 80x120 cm
sygn. p.d.: ADORADA 08, opisany na odwrocie: Alina Dorada-Krawczyk Tytle: Żar II "Glow" size 80x120 cm year 2008
olej, 100 x 140 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg: "A. Dorada `13"
olej, płótno, 100x140 cm
sygn. p.d. Alina Dorada `13, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK TYTLE "POMIĘDZY" olej wym. 100x140 cm
akryl na płótnie
100 x 140 cm
olej na płótnie
81 x 100 cm
olej, płótno,
90 x 110 cm
olej, płótno,
80 x 120 cm