BADOWSKA-TWAROWSKA Wanda (ur. 1950, Ostrowiec Świętokrzyski)
akryl, olej, płótno, 100x80 cm
sygn. u dołu: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2018, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA IMPROWIZACJA akryl, olej 80x100 2018
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 100 x 100 cm kompozycja, 104.50 x 104.50 cm w oprawie
sygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2011, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA INTERFERENCE (2) 2011 akryl 100x100
akryl, płótno, 70.00 x 70.00 cm
sygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2015, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA "Ordinary event" tryptyk (obraz 1) 70x70, akryl 2015
akryl, płótno, 70x70 cm
sygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2017, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA "AFFECTION" akryl 70x70 2017
olej, płótno, 70x70 cm
sygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2017, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA "BURZA" - olej 70x70 2017
akryl, płótno, 100x140 cm kompozycja, 105x145 cm w oprawie
opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA "INTERFERENCE" - "DWIE" akryl, 2011 r. 100x140
IV symfonia Witolda Lutosławskiego - impresja baletowa, 2013
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygn. l.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2013
opisane na odwrociu: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA/ "IV SYMFONIA W. LUTOSŁAWSKIEGO /- impresja baletowa" /akryl, 100 x 100, 2013
akryl, płótno, 100x100 cm kompozycja, 115x115 cm w oprawie
sygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2012, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA "ŚWIĘTO WIOSNY" - PINA akryl 100x100 2012 r
akryl, płótno, 100x100cm
sygn. p.d.: WANDA BADOWSKA - TWAROWSKA 2016
opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA - TWAROWSKA "THE GREEN" (2) akryl, 100x100 2014
akryl, płótno, 50x70 cm
sygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2016, opisany na odwrocie: Wanda Badowska-Twarowska "Czerwone czy białe" akryl, 50x70, 2016
akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. l.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2016
akwarela, papier, 17x27 cm
sygn. u dołu: Wanda Badowska-Twarowska 2014
akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. l.d. WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2013, opisane na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA "IV SYMFONIA W. LUTOSŁAWSKIEGO - impresja baletowa" akryl, 100x100, 2013
akryl, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA "THE GREEN" (1) akryl, 100x100 2014
akryl, płótno, 100x140 cm
opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA "I PRZEJDĄ DESZCZE" / AKRYL 100X140, 2013
akryl, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA "ŚWIĘTO WIOSNY wg chorografii M. Bejarta" akryl 100x100, 2013
akwarela, papier, 32x24 cm
sygn. p.d.: Wanda Badowska- Twarowska
akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2012, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA "Anna Karenina" (2) akryl, 100x100 2012
Don Kichot - Hiszpańskie tancerki (2), 2009
akryl, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d. WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2009, opisany na odwrocie: DON KICHOT - HISZPAŃSKIE TANCERKI (2) akryl 70x50, 2009
olej, płótno, 40x80 cm
sygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2007, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA "BŁĘKITNA TANCERKA" (1) olej, 40x80, 2007 r.
akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2012,
opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA "ŚWIĘTO WIOSNY" - wybrana AKRYL, 100x100, 2012
akryl, płótno, 100x140 cm
sygn..d.: Wanda Badowska Twarowska 2011, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA TWAROWSKA ANNA KARENINA/ B.Aifman 2011 akryl 100x140