CZERWIŃSKI Jerzy (ur. 1948)
tusz, ołówek, akwarela, gwasz, papier, wym. kompozycji 48 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Czerwiński, l. d.: "Klown 40", śr. d.: /rys./
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZERWIŃSKI Jerzy (ur. 1948)
tusz, ołówek, akwarela, papier, wym. kompozycji 46 x 30,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Czerwiński, śr. d.: /rys/, l. d. nieczytelny opis
CZERWIŃSKI Jerzy (ur. 1948)
CZERWIŃSKI Jerzy (ur. 1948)
CZERWIŃSKI Jerzy (ur. 1948)
CZERWIŃSKI Jerzy (ur. 1948)
technika mieszana, papier, 48 x 34 cm (w świetle passe-partout); sygn. p.d.: Jerzy Czerwiński
CZERWIŃSKI Jerzy (ur. 1948)
CZERWIŃSKI Jerzy (ur. 1948)
rysunek, ołówek, tusz, papier, 38,5 x 35,5 cm;
opisany u dołu: "Centaur podpatrzony" (rys) Jurek Czerwiński 83