JEZIORAŃSKI Bolesław
POPIERSIE ADAMA MICKIEWICZA, 1 poł. XX w.
brąz, marmur,
wys.: 27 cm
sygnowany: `Jeziorański`
znak odlewni: `ŁOPIEŃSKI WARSZAWA` oraz ryty napis: z dagerotypu Paryżkiego | z r. 1842.`
cena wywoławcza: Wykup abonament
JEZIORAŃSKI Bolesław
POPIERSIE MŁODEJ DZIEWCZYNY, 1896 R.
glina wypalana,
wysokość: 34 cm
sygnowany i datowany: `Jeziorański Bolesław Warszawa 8/III 1896`
JEZIORAŃSKI Bolesław
gips patynowany, wys. całk. 197 cm; wys. figury: 90 cm;
figura sygn. z tyłu: Bolesław Jeziorański
JEZIORAŃSKI Bolesław
gips patynowany,
wys. całk. 197 cm; wys. figury: 90 cm;
JEZIORAŃSKI Bolesław
gips patynowany,