KALIŃSKI Paweł Stefan (1892 - 1948)
olej/tektura, 35 x 45 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PKaliński | 39'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pejzaż tatrzański, ok. 1930 r.
olej, płótno naklejone na tekturę, 32 x 22 cm
Tatry - Murań o zachodzie słońca, 1939
akwarela, papier;
32,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Kaliński / 39
Olej, płótno; 63 x 54 cm
Sygnowany p.d.; PKaliński | 33
olej, płótno, 74 x 57 cm
sygn. l.d.: P. Kaliński / 1925