GLÜSING Franz Martin (1885-1956)
KUTRY RYBACKIE U BRZEGÓW HELGOLANDU
Olej, płótno,
70 x 100 cm
Sygnowany p.d.: Francis-Glüsing
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno;
70 x 100 cm
olej, płótno, 80.5 x 65.5 cm
sygnowany p.d.: Fräncis-Glüsing
Na krośnie nalepka (druk, m-pis): Original Gemälde von | Fräncis -Glüsing | Segler. ?Ponadto na ramie nalepka firmy monachijskiej.
olej, płótno
60 x 80 cm
sygnowany p.d.: Fräncis Glüsing
POD BIAŁYMI ŻAGLAMI, 1920-1940
olej, płótno
60.5 x 80.5 cm
sygnowany p.d.: Francis-Glüsing
Na odwrocie, na płótnie zatarty stempel z czytelnymi słowami Maler i Chemitz.
olej, płótno,
60 x 80 cm
sygnowany p.d.: Fräncis- Glüsing
olej, płótno,
110.5 x 90 cm
sygnowany p.d.: Franciz - Glüsing
KUTRY RYBACKIE NA MORZU PÓŁNOCNYM
olej, płótno,
60.5 x 80.5 cm
Żagkowce o zachodzie słońca, ok. 1920
olej, płótno,
81 x 120.5 cm
sygnowany l.d.: Fräncis-Glüsing