1 zł
2 600 000 zł

OKOŁÓW-PODHORSKA Maria (ur. 1939 r.)

TEATR, 1964

Akwatinta, papier; 29,5 x 20 cm (odcisk)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: 2/4 "Teatr" M.Okołów-Podhorska
Pochodzenie: z kolekcji Mateusza Grabowskiego

cena wywoławcza: Wykup abonament

Gra w amulety

akwaforta, papier, 24,5 x 16,5 cm (odcisk płyty);
opisana u dołu: 25/30 Gra w amulety akwaforta- M. Okołów Podhorska 78 (ołówkiem)

Bez tytułu, l. 50. XX w.

drewno polichromowane, 39 x 10 x 12 cm (wys. bez podstawy), podstawa: 10 x 9,5 x 9,5 cm; sygn. d.: KM

Gra w amulety

Jodły II, 2003

akwaforta, papier, 19,8 x 9,8 cm (odcisk płyty); opisana u dołu: 3/30 Jodły II akwaf. M. Okołów-Podhorska 03 / -tatrzańskie-

Małe Ciche - W stronę Tatr, 2003

akwaforta, papier, 19,8 x 9,8 cm (odcisk płyty); opisana u dołu: 7/30 Małe Ciche - w stronę Tatr. - akwaforta M. Okołów-Podhorska / 2003

Trawy na wietrze, 1992

akwaforta papier, 24,3 x 12,3 cm (odcisk płyty);
opisana u dołu: 9/30 Trawy na wietrze M. Okołów - Podhorska 92

Polana w Białowieży, 1992

akwaforta, papier, 16,8 x 24 cm; (odcisk płyty);
opisana u dołu: 10/30 Polana w Białowieży akwaforta M. Okołów-Podhorska 92

Ptasie mieszkanie

akwaforta, papier, 10,6 x 7,8 cm (odcisk płyty);
opisana u dołu: E/A VII Ptasie mieszkanie - akwaf. - M Okołów - Podhorska

Wenecja

akwaforta, papier,
7,3 x 10,6 cm (odcisk płyty);
opisana u dołu: E/A XI Wenecja akwaforta - M Okołów- Podhorska

Odlatująca gałąź, 1992

akwaforta, papier, 16,2 x 18,8 cm (odcisk płyty);
opisana u dołu: 10/30 Odlatująca gałąź akwaforta M.Okołów-Podhorska 92

W stronę horyzontu

akwaforta, papier,
8,2 x 19,1 cm (odcisk płyty);
opisana u dołu: 19/20 W stronę horyzontu akwaforta M.Okołów-Podhorska

Szopka

akwaforta, papier,
9,4 x 9 cm (odcisk płyty),
20 x 18 cm (arkusz);
opisana u dołu:: 8/50 Szopka - akwaforta - M. Okołów - Podhorska 2006 (ołówkiem)

Anioł I

akwaforta, papier, 7,2 x 9,3 cm (odcisk płyty),
20 x 20 cm (arkusz);
opisana u dołu:: 8/50 Anioł I - akwaforta - M. Okołów - Podhorska 2006 (ołówkiem)

Szopka

akwaforta, papier, 9,4 x 9 cm (odcisk płyty),
20 x 18 cm (arkusz);

Grecja - w górach na Naxos

akwaforta, papier
28 x 18 cm (w świetle passe-partout); sygn. p.d.: M. Okołów-Podhorska

Wiatr późnego lata, 1991

akwaforta, papier, 2/30
22,5 x 29 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p.d.: Maria Okołów Podhorska 91

Grecja - w górach na Naxos

akwaforta, papier,
28 x 18 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: M. Okołów-Podhorska

Wiatr późnego lata, 1991

akwaforta, papier, 2/30,
22,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d. Maria Okołów Podhorska 91

liczba obiektów: 19